Reklama

Siūlome įvairaus tipo reklaminius plotus Jūsų produkto ar paslaugos pristatymui. Kasdien viešuoju transportu Lietuvoje keliauja tūkstančiai žmonių. Tad bendradarbiaudami su mumis galite pasiekti savo savo auditoriją skirtinguose miestuose. Galime pasiūlyti reklaminius plotus ant tarpmiestinių bei miesto autobusų, taip pat autobusų stotyse ar Druskininkų autobusų stotelių paviljonuose.

Reklama ant tarpmiestinių autobusų

Reklamuokite savo produktus ar paslaugas ant beveik 200 tarpmiestinių autobusų važinėjančių visoje Lietuvoje. Nuomojame reklaminį plotą tiek ant autobusų galinės dalies, tiek ant autobusų šonų. Galime pasiūlyti reklamos plotus, tiek ant autobusų važinėjančių tarp didžiausių šalies miestų, tiek važinėjančių priemiesčiuose.

Reklama ant maršrutinių taksi Kaune

80 naujų ir tvarkingų Mercedes maršrutinių taksi važinėjančių Kauno mieste leis pristatyti savo produktą visiem miesto gyventojams ir jo svečiams. Nuomojame reklamos plotą ant maršrutinių taksi autobusų galų.

Reklama autobusų stotyse 

Pristatykite savo paslaugas keleiviams autobusų stotyse. Galime pasiūlyti reklamos paslaugas Kauno, Alytaus, Kėdainių, Prienų Vilkaviškio autobusų stotyse. Skrajučių publikavimas stoveliuose, dalomosios medžiagos dalijimas keleiviams, plakatų kabinimas ir kitos galimybės.

Reklama stotelės Druskininkų mieste

Reklamuokite savo paslaugas ir produktus Druskininkų gyventojams ir miesto svečiams naujuose ir tvarkinguose autobusų stotelių paviljonuose. Daugiau nei 50 reklaminių plotų visame mieste, gerai matomų tiek viešojo transporto keleiviams, tiek ir kitiems miestiečiams.

Turite klausimų?

Mindaugas Sakalauskas

Marketingo ir rinkodaros vadybininkas


sakalauskas@kautra.lt

+370 61514712

A. Juozapavičiaus pr.84, Kaunas© 2017 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS