Apkeliauk Lietuvą dviračiu

Apkeliauk Lietuvą dviračiu

„Lietuvoje turime džiaugtis tinkamu dviračiam klimatu, nes geras oras vyrauja pusę metų, puikus reljefas, nėra aukštų įkalnių ar stačių nuokalnių, gana gerai išvystytas kelių tinklas. Reikia tik atsiversti Lietuvos žemėlapį, išsirinkti kokį nors nacionalinį ar regioninį parką ir ten važiuoti“, – kalbėjo Lietuvos dviratininkų bendrijos vienas vadovų Linas Vainius.

Vežkis dviratį autobusu nemokamai

Keliaukite savo dviračiu visoje Lietuvoje neribotai. Ar vyksite į pajūrį ar į Anykščius, Druskininkus visur pasiimkite savo dviratį ir „Kautros“ autobusu vežkitės jį nemokamai! Nemokamai dviračius galite vežtis ištisus metus – ne sezono metu, kuomet nėra užkabinti dviračių laikikliai, dviračiai vežami bagažo skyriuje.

Vasaros sezono metu dviračių laikikliai užkabinami ant autobusų, važiuojančių populiariausiais dviratininkų maršrutais. Maršrutus, kuriais galite persivežti dviratį rasite internetinėje svetainėje www.autobusubilietai.lt.

Populiariausi maršrutai

Kartu su dviračių bendruomenės atstovais atrinkome kelis įdomiausias dviračių maršrutus. Tad griebkite savo dviratį ir keliaukite autobusu iki pasirinktos trasos.

1. Gintarinis pajūris

Autobusu nuvykstate į Klaipėdą, dviračių takų važiuojate iki Palangos ar Šventosios. Pasimėgaujate pajūrio teikiamais malonumais ir autobusu iš Palangos ar Šventosios grįžtate atgal.

Apkeliauk Lietuvą dviračiu

Rekomenduojamas išvykimo iš Kauno autobusų stoties laikas 8:30 val.

Rekomenduojamas išvykimo iš Klaipėdos autobusų stoties laikas 18:20 val.

Įsigykite bilietus internetu www.autobusubilietai.lt

2. Panemunės pilis

Autobusu iš Kauno autobusų stoties nuvykstate į Raudonę. Tuomet dviračių taku važiuojate link Jurbarko. Susipažįstate su Panemunės pilimis ir piliakalniais. Privažiuojate Jurbarką ir autobusu grįžtate atgal.

 Raudone

Rekomenduojamas išvykimo iš Kauno autobusų stoties laikas: 6:35 val. 

Rekomenduojamas išvykimo laikas iš Jurbarko autobusų stoties: 17:15 val.

Įsigykite bilietus internetu www.autobusubilietai.lt

3. Kuršių Nerija

Autobusu nuvykstate į Klaipėdą, dviračių taku važiuojate iki Juodkrantės ar Nidos, pasimėgaujate pajūrio teikiamais malonumais ir kitą dieną autobusu grįžtate atgal.

Nida

 

Rekomenduojamas išvykimo iš Kauno autobusų stoties laikas: 8:30 val. 

Rekomenduojamas išvykimo laikas iš Nidos autobusų stoties: 16:00 val. 

Keliaudami autobusu ir dviračiu nemokėsite ekologijos mokesčio (20 €)

Įsigykite bilietus internetu www.autobusubilietai.lt

4. Pamario kraštas

Autobusu nuvykstate į Priekulę, dviračiu važiuojate Šilutės link, susipažįstate su nepakartojama pamario aplinka ir autobusu iš Šilutės grįžtate atgal.

 

Vežkis dviratį autobusu nemokamai

Rekomenduojamas išvykimo iš Kauno autobusų stoties laikas: 6:35 val. 

Rekomenduojamas išvykimo laikas iš Šilutės autobusų stoties: 15:20 val.

Įsigykite bilietus internetu www.autobusubilietai.lt

Dviračių vežimo taisyklės

Vežkitės dviračius „Kautros“ autobusais greitai ir patogiai. Kelios taisyklės, kurios leis dar patogiau naudotis šia paslauga.

 • „Kautros“ autobusai, vežantys dviračius, internetinėje svetainėje www.autobusubilietai.lt pažymėti dviračio simboliu.
 • Dviračių vežimui skirtos vietos autobusuose yra ribotos.
 • Jei dviratis netelpa į autobusą, jis bus pervežtas NEMOKAMAI kitu „Kautros“ autobusu, važiuojančiu į miestą, į kurį keliaujate.
 • Autobuso vairuotojas bus dėkingas, jei padėsite patalpinti ar pritvirtinti savo dviratį.
 • Vežami dviračiai turi būti švarūs ir techniškai tvarkingi.
 • Prieš veždami dviratį autobusu įsitikinkite, kad nuo jo yra nuimta visa papildoma, kelionės metu galinti nukristi įranga, t.y. vaikų kėdutės, daiktų krepšiai ir kt.
 • Tarpmiestiniais autobusais nevežami elektriniai, motoriniai, triračiai, BMX dviračiai.
 • Dviračiai “Kautros” autobusais vežami ištisus metus.

Dviračių vežimo rezervacija

Pirkdami bilietą keleiviai gali pasirinkti ar nori rezervuoti vietą dviračio vežimui ar ne. Dviračio vežimo rezervacija nėra privaloma. Ji skirta tam, kad keleivis būtų užtikrintas, jog dviratis bus nuvežtas tuo pačiu autobusu, kuriuo jis keliauja. Dviračių vežimo rezervacijos taisyklės:

 • Pirkdami bilietą galite pasirinkti ar norite rezervuoti vietą dviračio vežimui ar ne. Dviračio vežimo rezervacija nėra privaloma.
 • Dviratis „Kautros“ autobusais vežamas NEMOKAMAI. Dviračio vežimo „Kautros“ autobusais rezervacija kainuoja 2 €.
 • Rezervuoti dviračio vežimo vietą galima tik įsigyjant autobuso, kuriuo bus keliaujama, bilietą. Įsigyjant vieną autobuso bilietą galima rezervuoti vieną dviračio vežimo vietą. Daugiau apie dviračio vežimo rezervaciją

 

Įsigykite kelionės bilietus www.autobusubilietai.lt

© 2019 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti