Tarpmiestinės kelionės

Kautra yra viena didžiausių keleivių pervežimo tarpmiestiniais maršrutais įmonių Lietuvoje. Per metus tarpmiestiniais maršrutais Lietuvoje vidutiniškai pervežama beveik 3 milijonai keleivių. Tarpmiestiniai autobusai per metus nuvažiuoja daugiau nei 10 milijonų kilometrų.

Kiekvienais metais įmonė įsigija vis daugiau naujų autobusų, tad kelionės tarpmiestiniais autobusais tampa vis patogesnės, lengvesnės ir įdomesnės. Tarpmiestiniuose autobusuose kelionės metu keleiviai gali ne tik komfortabiliai keliauti, bet ir gauti papildomas nemokamas paslaugas – nemokamas internetas, dviračių vežimas ar elektros lizdai.

Keliaujant tarpmiestiniais Kautros autobusais kelionės neprailgs, nes autobusuose veikia nemokamas wi-fi internetas. Kautra pirmoji Lietuvoje tarpmiestiniuose autobusuose pradėjo teikti šią paslaugą keleiviams. Kiekvienais metais įmonė investuoja į šios paslaugos atnaujinimą – internetas teikiamas vis daugiau autobusų, montuojama pažangesnė technika, užtikrinanti  patikimesnį interneto tiekimą.

Tarpmiestiniais Kautros autobusais keleiviai gali keliaudami vežtis dviratį nemokamai. Nuo 2010 metų teikiama paslauga itin teigiamai priimta keleivių ir kasmet vis plečiasi – kiekvienais metais įsigijima vis daugiau dviračių laikiklių. Taip pat pradėta teikti dviračių rezervacijos sistema, kurios dėka keleivis iš anksto gali rezervuoti dviračio vežimo vietą autobuse, kuriuo jis taip pat keliauja.

Greičiau, patogiau ir pigiau tarpmiestinių autobusų bilietus įsigykite internete www.autobusubilietai.lt. Nereikės gaišti laiko ir laukti eilėje prie kasų.

Pigiau keliaukite įsigydami tarpmiestinių kelionių atgalinį bilietą. Keliaukite Kautros autobusais ir įsigydami kelionę ne tik į priekį, bet ir atgal už atgalinį bilietą mokėkite 20% pigiau. Nuolaida taikoma perkant bilietus Kauno, Alytaus, Prienų, Vilkaviškio ir Kėdainių autobusų stočių kasose, bei perkant www.autobusubilietai.lt svetainėje.

Susipažinkite su autobusais

Susipažinkite su Kautros autobusais, kuriais galite keliauti tarpmiestiniais maršrutais iš arčiau 360 turuose.

© 2018 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS