Tarptautinės kelionės

1996 metais Kautra pradėjo tarptautines keliones autobusais į tolimąjį užsienį. Pirmoji tarptautinė kelionė autobusu vyko į Paryžių. 1999 metais sėkmingai vykdžiusi tarptautines keliones autobusais Kautra prisijungė prie „Eurolines“ organizacijos. „Eurolines“ yra keleivinio autobusų transporto įmonių organizacija, jungianti virš 30 vežėjų iš 26 Europos šalių. Visi vežėjai yra atskiros nepriklausomos įmonės, kurios savo tarptautinių pervežimų srityje įgyvendina „Eurolines“ organizacijos formuojamas paslaugų kokybės ir saugumo nuostatas.

Kautra yra „Eurolines“ organizacijos narė ir jos atstovė Lietuvoje. Kartu su savo verslo partneriais aptarnaujame reguliarius tarptautinius autobusų maršrutus į Austriją, Vokietiją, Italiją, Lenkiją, Latviją, Estiją, Baltarusiją, Čekiją, Karaliaučiaus sritį (Rusija). Taip pat galime pasiūlyti autobusų bilietus vienu iš jungiamųjų maršrutų į Didžiąją Britaniją, Daniją, Rusiją, Ispaniją, Airiją, Estiją, Slovakiją, Vengriją, Rumuniją, Bulgariją ar Kroatiją (bilietai su persėdimu).

Eurolines Business Class

Vertinate komfortabilias, saugias ir kupinas pramogų keliones į užsienį autobusu? Mėgstate kelionės metu dirbti, o gal tiesiog gerai pailsėti? Tuomet keliaukite Eurolines Business Class autobusais ir mėgaukitės dar patogesne kelione su dar daugiau paslaugų bei pramogų Jums.

Keliaukite itin patogiose Voyage Ambassador sėdynėse. Dar didesni tarpai tarp jų leis kelionės metu patogiai ištiesti kojas. Kad kelionė neprailgtų jos metu keleiviai gali nemokamai naršyti internete ar žiūrėti nemokamus filmus, klausyti muzikos ar skaityti elektroninius žurnalus media centre. Kad naršant internete ar žiūrint filmus neišsikrautų Jūsų telefonas ar kompiuteris jį galima įsikrauti po langu esančiuose elektros lizduose.

Kiekvienas keleivis keliaudamas Eurolines Business Class autobusu gauna nemokamą buteliuką vandens. Visuose Eurolines Business Class autobusuose veikia švarūs ir tvarkingi tualetai, kiekviena sėdynė aprūpinta saugos diržu, o kondicionavimo sistema leis kelione mėgautis tiek šaltą žiemą, tiek karštą vasarą.

Daugiau apie tarptautines keliones autobusu sužinokite www.eurolines.lt

Populiariausios kryptys

Su Eurolines keliaudami iš Lietuvos aplankykite daugiau nei 100 miestų visoje Europoje! Populiariausios kryptys keliaujant autobusu su Eurolines iš didžiųjų Lietuvos miestų:

Kaunas – Berlynas  |  Kaunas  – Varšuva  |  Kaunas – Ryga  |  Kaunas – Roma  |  Kaunas – Viena

Vilnius – Berlynas |  Vilnius – Ryga  |  Vilnius – Talinas  |  Vilnius – Varšuva  |  Vilnius – Viena

Panevėžys – Ryga  |  Marijampolė – Berlynas  |  Alytus – Berlynas  |   Panevėžys – Berlynas 

Keliaukite autobusu iš bet kurio miesto Lietuvoje įsigydami sujungiamąją kelionę. Nuo šiol jūs galite įsigyti kelionę autobusu į Berlyną, Romą ar kitą Europos miestą iš savo miestelio jei iš jo važiuoja Kautros autobusai. Tiesiog www.eurolines.lt ar www.autobusubilietai.lt svetainėje įveskite savo miestą bei miestą į kurį norite keliauti ir įsigykite pigesnius autobuso bilietus internetu. Keliauti po Europą dar niekada nebuvo taip paprasta!

© 2018 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS