Dviračių vežimas

Keliaukite „Kautros“ tarpmiestiniu autobusu ir dviratį vežkitės NEMOKAMAI! Kiekvienas keleivis, įsigijęs autobuso bilietą važiuoti „Kautros“ tarpmiestiniu autobusu, dviratį gali vežtis nemokamai.

„Tarpmiestiniais autobusais keleivių dviračius nemokamai vežame jau nuo 2010 metų. Tiek patys dažnai keliaudami dviračiais, tiek bendraudami su keleiviais, dviratininkų bendruomenės atstovais pastebėjome, kad dviratininkams nebuvo galimybių keliauti toliau savo miesto. Išvažinėjus visas miesto dviračių trasas norisi keliauti toliau, pažinti naujus kelius. O tokių galimybių anksčiau nelabai būdavo – ne vieną keliauti toliau atbaidydavo ir dviračio laikiklio kaina“, – sakė „Kautros“  generalinis direktorius Linas Skardžiukas, kuris taip pat laisvalaikiu renkasi keliones dviračiu.

Nemokamai dviračius keleiviai vežtis gali ištisus metus – ne sezono metu, kuomet nėra užkabinti dviračių laikikliai, dviračiai vežami bagažo skyriuje. Sezono metu dviračių laikikliai užkabinami ant autobusų, važiuojančių populiariausiais dviratininkų maršrutais. Maršrutus, kuriais važiuoja autobusai su dviračių laikikliais galima rasti internetinėje svetainėje www.autobusubilietai.lt

Dviračių vežimo taisyklės

 • Dviratininkas, įsigijęs keleivio bilietą važiuoti „Kautros“ tarpmiestiniu autobusu, turi teisę dviratį autobusu vežtis NEMOKAMAI.
 • „Kautros“ autobusai, vežantys dviračius, internetinėje svetainėje www.autobusubilietai.lt pažymėti dviračio simboliu.
 • Dviračių vežimui skirtos vietos autobusuose yra ribotos.
 • Jei dviratis netelpa į autobusą, jis bus pervežtas NEMOKAMAI kitu „Kautros“ autobusu, važiuojančiu į miestą, į kurį keliaujate.
 • Autobuso vairuotojas bus dėkingas, jei padėsite patalpinti ar pritvirtinti savo dviratį.
 • Vežami dviračiai turi būti švarūs ir techniškai tvarkingi.
 • Prieš veždami dviratį autobusu įsitikinkite, kad nuo jo yra nuimta visa papildoma, kelionės metu galinti nukristi įranga, t.y. vaikų kėdutės, daiktų krepšiai ir kt.
 • Tarpmiestiniais autobusais nevežami elektriniai, motoriniai, triračiai, BMX dviračiai.
 • Dviračiai “Kautros” autobusais vežami ištisus metus.

Dviračių vežimo rezervacija

Pirkdami bilietą keleiviai gali pasirinkti ar nori rezervuoti vietą dviračio vežimui ar ne. Dviračio vežimo rezervacija nėra privaloma. Ji skirta tam, kad keleivis būtų užtikrintas, jog dviratis bus nuvežtas tuo pačiu autobusu, kuriuo jis keliauja. Dviračių vežimo rezervacijos taisyklės:

 • Pirkdami bilietą galite pasirinkti ar norite rezervuoti vietą dviračio vežimui ar ne. Dviračio vežimo rezervacija nėra privaloma.
 • Dviratis „Kautros“ autobusais vežamas NEMOKAMAI. Dviračio vežimo „Kautros“ autobusais rezervacija kainuoja 2 €.
 • Rezervuoti dviračio vežimo vietą galima tik įsigyjant autobuso, kuriuo bus keliaujama, bilietą. Įsigyjant vieną autobuso bilietą galima rezervuoti vieną dviračio vežimo vietą.
 • Perkant kelionę su persėdimu ar pirmyn/atgal rezervacijos mokestis yra mokamas už kiekvieną atskirą kelionės dalį.
 • Mokestis už dviračio vežimo rezervaciją nėra grąžinamas.
 • Keičiant bilietą dviračio rezervacija perkeliama nemokamai, jei autobusas turi galimybę gabenti dviračius. Jei tokios galimybės nėra, dviračio rezervacija panaikinama (mokestis negrąžinamas).

„Padidėjus dviratininkų skaičiui ir jiems pageidaujant buvo įdiegta dviračių vežimo autobuse rezervacijos paslauga. Nauja paslauga įvertinta labai pozityviai. Taip keleiviai gali iš anksto rezervuoti vietą dviračiui ir nepergyventi ar jis tilps autobuse. Tai ypač aktualu vasaros sezono metu, kai ypatingai pagausėja keliaujančių dviratininkų. Rezervuoti dviračio vežimo vietą keleiviai gali www.autobusubilietai.lt internetinėje svetainėje (sezono metu)“ – pasakojo Linas Skardžiukas.

Pasiūlymai

Jei turite pasiūlymų ar pastabų dėl dviračių vežimo autobusu, rašykite mums kokybe@kautra.lt. Tik kartu su keleivių pagalba galime teikti šią paslaugą kuo kokybiškiau ir geriau.

© 2018 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS