Nauja dviračio šeima

Atėjus vasarai ir dar vienam dviračių sezonui, norime jį pradėti geru darbu. Projekto „Nauja dviračio šeima“ metu „Kautra“ su partneriais skatina prisidėti prie dviratininkų bendruomenės plėtimo ir padovanoti daugiavaikėms šeimoms nenaudojamą savo dviratį.

Padovanok nenaudojamą dviratį

Projekto tikslas, surinkti kuo daugiau nenaudojamų dviračių ir padovanoti juos daugiavaikėms šeimoms. Kreipiamės į kiekvieną Kauno gyventoją turintį nebenaudojamą, tačiau važiuojantį dviratį.

Jeigu norite padovanoti džiaugsmą šeimoms, kurios negali įsigyti dviračio – padaryti tai labai paprasta. Pristatykite jį mums, o mes pasirūpinsime, kad jūsų dviratis atrastų naują šeimą, kuriai jis bus reikalingas.

Turiu nenaudojamą dviratį, kaip galiu prisidėti?

  • Nenaudojamą dviratį galite pristatyti į Kauno autobusų stoties siuntų skyrių.
  • Jeigu dviračio pristatyti galimybės neturite, susisiekite info@siuntosautobusais.lt ir siuntų kurjeris Kauno mieste atvyks paimti dovanojamo dviračio.
  • Birželio 20 dieną, finalinės šventės Kauno autobusų stotyje metu, jūsų dviratis bus padovanotas naujai šeimai

Prašome dovanoti tvarkingus ir tinkamus naudoti dviračius, kuriais džiaugtųsi naujoji šeima.

Dažniausiai užduodami klausimai 

1. Kokioms šeimoms bus dovanojami dviračiai?

Dviračiai bus dovanojami daugiavaikėms šeimoms, kurios neturi galimybės įsigyti dviračių. Šeimos bus atrenkamos bendradarbiaujant su “Kauno socialinių paslaugų centru”, kurio darbuotojai atrinks tinkamiausias šeimas.

2. Kokį dviratį galiu padovanoti?
Dviračio tipas ar dydis nėra svarbus. Svarbu, kad dviratis būtų važiuojantis ir nereikalaujantis remonto. 

3. Noriu prisidėti prie šios akcijos paaukodamas pinigų. Kaip galiu tai padaryti?

Aukojimo sąskaita VšĮ „Dviratai“ Nr. LT707300010124710435. Mokėjimo paskirtis „labdara dviratis“. Įm.kodas paramos gavėjų registre 302556550.

4. Kas gali suremontuoti mano nenaudojamą dviratį?

Jei jūsų dviračiui reikia minimalaus remonto, kreipkitės į dviračių meistrus: MyBike, Velomanija, Dviratinis,  Velomorka, DariusCycles, Tvarkingas Dviratis.

Finalinė šventė

Birželio 20 d. 18:30, Kauno autobusų stoties laukimo salėje vyks finalinė šventė, kurios metu visi dviračiai bus padovanoti daugiavaikėms šeimoms.

Šventės metu kauniečių dviračius žymės policijos atstovai, profesionalūs dviratininkai mokys vaikus kaip pasiruošti savo dviratį, bus galima laimėti įvairių prizų. Visa informacija apie renginį.

Partneriai

Dviračių pristatymą užtikrina Siuntos autobusais, informaciniai partneriai Reklamos arka bei  Kas vyksta Kaune, dviračių klubas VšĮ Dviratai

Surinkti dviračiai

Dviratis KautraDviratis Dviratis Dviratis Dviratis Dviratis

Dviratis

© 2019 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti