Sanatorijų ekspresas

Sanatorijų ekspresas

Keliaukite į Druskininkuose, įsikūrusias sanatorijas dar patogiau – “Sanatorijų ekspresas” jus nuveš iki pat sanatorijos durų! Naudotis šia paslauga labai paprasta – įsigykite sujungiamąją kelionę autobusu nuo savo miesto iki pageidaujamos sanatorijos Druskininkuose.

Kelionė iki pat sanatorijos

Įsigyti „Sanatorijų ekspreso” sujungiamąją kelionę galima autobusų stočių kasose bei internetu www.autobusubilietai.lt

Pigiausia ir patogiausia sujungiamosios kelionės bilietą įsigyti internetu. Svetainės paieškoje įveskite:

  • Miestą iš kurio vyksite.
  • Sanatoriją, į kurią keliaujate (pvz. Grand Spa Lietuva).
  • Išsirinkite patogiausią kelionės datą.

Beje „Sanatorijų ekspreso” bilietą galite įsigyti kelionei pirmyn ir atgal. Įsigydami kelionę autobusu pirmyn/atgal sutaupysite 20% atgalinei kelionei.

Veža į šešias gydymo įstaigas

Su „Sanatorijų ekspresu“ pasieksite visas didžiąsias Druskininkų sanatorijas: “Belarus”, “Grand SPA Lietuva”, “Draugystė”, “Saulutė”, “UPA”, “Eglės sanatorija”. 

Atvykus į Druskininkų autobusų stotį jums tereiks perlipti į specialų “Kautros” autobusą, kiekvieną dieną vežantį į sanatorijas. Autobusas iš stoties pajuda du kartus per dieną: 9:35 bei 12:10.

“Sanatorijų ekspresu” taip pat galėsite parvykti namo – įsigydami bilietą nuo sanatorijos iki jūsų miesto autobusų stoties.

Jei turite daugiau klausimų dėl „Sanatorijų ekspreso“ visuomet kreipkitės į mus telefonu (8 313) 51431 arba elektroniniu paštu druskininkai@kautra.lt

įsigyti kelionę autobusu

Turite klausimų?

Autobusų stoties informacija


autobusustotis@kautra.lt

8 37 40 90 60

Vytauto pr. 24, Kaunas© 2018 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti