„Žalgirio ekspresas“ – keliauk į Eurolygos rungtynes autobusu

2017 spalio 5

Jau spalio 26 dieną į Lietuvos krepšinio sostinę pajudės specialūs „Kautros“ autobusai, kurie krepšinio mylėtojus suveš į „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ mūšį Kaune. Kaip visada – autobusais nuvešime jus iki pat arenos, o po rungtynių parvešime atgal.

Akcinis paketas nuo 7,9 €

Keliaukite į Eurolygos rungtynes palaikyti „Žalgirio“ patogiai ir nebrangiai. Įsigykite akcinį paketą – kurį sudaro kelionės autobusu bilietas ir bilietas 314-315 arenos sektoriuose.

Primename, kad kelionės ir rungtynių bilietas įsigyjami atskirai – autobuso bilietą parodysite vairuotojui lipdami į autobusą, o rungtynių bilietą eidami į areną.

Akcinis „Žalgirio ekspreso“ paketas: kelionė iki arenos durų ir atgal + bilietas į rungtynes 314-315 sektoriuje kainuoja tik nuo 7,90 Eur. Akcinių pasiūlymų kainos skiriasi keliaujant iš skirtingų miestų.

Galimybė išsirinkti vietą arenoje

Jei turite mėgstamiausią vietą arenoje ir norite rungtynes žiūrėti iš jos – puiku. Nuo šio sezono galima įsigyti atskirai kelionę autobusu ir bilietą pasirinktoje arenos vietoje. Įsigykite norimą vietą arenoje bei atskirai kelionės „Žalgirio ekspreso“ autobusu bilietą.

Tad keliauti su „Žalgirio ekspresu“ gali ir savarankiškai norimose vietose, norimame sektoriuje bilietus įsigiję gerbėjai bei sezono abonementų savininkai.

„Žalgirio ekspreso“ bilietus ir paketus bus galima įsigyti www.zalgiris.lt

Kelionė “Kautros” autobusu

„Žalgirio ekspreso“ autobusai spalio 26 dieną į Kauną pajudės:

  • iš Vilniaus autobusų stoties, 33 išvykimo aikštelės, 17 valandą
  • iš Marijampolės autobusų stoties, 18 valandą.
  • iš Alytaus autobusų stoties, 2 aikštelės, 18 valandą.
  • iš Vilkaviškio autobusų stoties,  17:30
  • iš Prienų autobusų stoties, 2 aikštelės, 18:30
  • iš Druskininkų autobusų stoties, 16:30
  • Iš Elektrėnų tarpmiestinių autobusų stotelės, 18 valandą

„Kautros“ autobusai krepšinio gerbėjus atveš iki pat „Žalgirio arenos“. Po rungtynių autobusas 30 minučių lauks sirgalių prie arenos ir parveš juos į autobusų stotį, iš kurios atvyko.

Pirkti bilietus

© 2017 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS