fbpx
Alytaus gyventojams pristatyta miesto autobusų vizija

2017.05.12

Penktadienį Alytaus gyventojai buvo pakviesti į miesto autobusų pristatymą, kuriame, besiruošiant naujam viešajam konkursui,  dalyvavo ir „Kautra“.

Alytaus gyventojams ir miesto vadovams pristatėme tris skirtingo dydžio autobusus – nuo 22 vietų maršrutinio taksi iki net 100 keleivių galinčio pervežti „Temsa LF“ autobuso. Visi pristatyti autobusai – žemagrindžiai, ekologiški ir modernūs.

Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo Tautvydo Tamulevičiaus teigimu, svarbiausia, kad viešojo konkurso laimėtojas užtikrintų gražius ir patogius autobusus bei miesto gyventojų poreikius atitinkančius maršrutus.

„Iš miesto gyventojų gauname nemažai nusiskundimų dėl maršrutų nesilaikymo, autobusų švaros ir aptarnavimo kultūros. Miesto autobusų būklė – jų patogumas, pritaikymas neįgaliesiems, mamoms su mažais vaikais,  tai formuoja ir miesto įvaizdį, deja to dabar neturie“, – kalbėjo T. Tamulevičius.

„Kautra“ jau daugelį metų dirba sėkmingai, ne tik veždama keleivius tarpmiestiniais ar tarptautiniais maršrutais, bet ir dirbdama miestuose.

„Turime daug ir sėkmingos patirties dirbant miestuose. Tuo gali įsitikinti Kauno ir Druskininkų gyventojai, kurių miestuose važiuoja nauji ir tvarkingi autobusai. Mes siūlome ne tik naujas transporto priemones, bet visą paketą – mandagų aptarnavimą, aukštą kokybės lygį, modernią keleivių kontrolę ir kt. Alytų vertiname labai rimtai ir galime teikti viešojo transporto paslaugas, kurių yra verti miesto gyventojai“, – kalbėjo generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Kviečiame užpildyti trumpą apklausą apie Alytaus viešąjį transportą.

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti