fbpx
Apdovanojimas už indėlį į miesto įvaizdžio kūrimą

2015.02.14

Penktadienį Kauno rotušėje vyko Kauno miesto savivaldybės antrus metus iš eilės surengtų Verslo taurų apdovanojimų ceremonija. Verslo taurų statulėlės įteiktos dvylikai geriausiomis savo srityse pripažintų Kauno įmonių. Viena iš jų, “Už indėlį į miesto įvaizdžio kūrimą”, apdovanota bendrovė „Kautra”.

UAB „Kautra“ kilo iš 1934 m. vasario 8 d. Kauno miesto tarybos sprendimu įsteigtos autobusų įmonės keleiviams vežioti Kauno mieste. Atkūrus Nepriklausomybę, tuometinė miesto autobusų įmonė reorganizuota, atskiriant miesto ir užmiesčio transportą. Taip gimė UAB “Kautra”, kuri užsiėmė tarpmiestiniais keleivių pervežimais.

Tačiau pernai UAB „Kautra“ vėl grįžo į miesto viešojo transporto sistemą, kai laimėjo Savivaldybės paskelbtą konkursą organizuoti maršrutinius taksi. Bendrovė ne tik išlaikė aukštus savivaldybės iškeltus reikalavimus, bet ir pati įdiegė nemažai papildomų priedų, gerinančių keleivių aptarnavimo kokybę ir vizualinį patrauklumą. Senuosius mikroautobusus Kaune pakeitė nauji žemagrindžiai automobiliai, pritaikyti keleivių patogumui. Kaunas tapo pirmuoju miestu Lietuvoje, kur keleiviai naudojasi tokiais moderniais ir patogiais maršrutiniais taksi.

“Esame maloniai nustebinti, kad mūsų darbas neliko nepastebėtas. Tikimės, kad prisidėsime, ne tik prie miesto įvaizdžio kūrimo, bet ir prie geresnės, kokybiškesnės paslaugos keleiviui teikimo. Vis tik didžiausias apdovanojimas mums – laimingas ir patenkintas keleivis besinaudojantis, naujais, moderniais ir patogiais maršrutiniais taksi autobusais.” – kalbėjo įmonės generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti