fbpx
Ar reikia bendro mėnesinio viešojo transporto bilieto Kaune?

2017.04.05

Jau daugiau nei tris mėnesius Kauno miesto gyventojai gali naudoti naudotis elektroninio bilieto privalumais maršrutiniuose taksi. Prie elektroninio bilieto sistemos prisijungus ir maršrutiniams taksi padidėjo galimybės kauniečiams keliauti patogiau ir pigiau. Vis tik daugelis miestiečių pasigenda bendro mėnesinio bilieto, kuriuo galėtų keliauti tiek maršrutiniais taksi tiek ir miesto autobusais, troleibusais.

“Nuo pat pradžių, kai pradėjome veiklą su maršrutiniais taksi Kauno mieste, sakome, kad norime būti bendros sistemos dalis, o nebūti šalia jos. Norime bendro mėnesinio bilieto Kauno viešajame transporte. Galvoju, kad jei miestas nori turėti šiuolaikišką viešąjį transportą keleiviams reikia vieno ir patogaus mėnesinio bilieto. Taip už vieną, fiksuotą kainą būtų galima keliauti mieste maršrutiniais taksi bei autobusais, troleibusais”, – kalbėjo UAB „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas. 

Kviečiame išreikšti savo nuomonę ir užpildyti trumpą apklausą apie bendrą viešojo transporto mėnesinį bilietą Kaune.

Apklausa. Ar reikia bendro viešojo transporto mėnesinio bilieto Kaune?

Maršrutiniais taksi “Kautra” keleivius veža nuo 2014 metų rugsėjo mėnesio. Kauniečiai maršrutiniais taksi vežami septyniais maršrutais, aštuoniasdešimčia naujų ir šiuolaikiškų Mercedes žemagrindžių autobusų.

„Nuo pat darbo su maršrutiniais taksi pradžios darome viską, kad ši veikla nebūtų nuostolinga. Ir keitėme maršrutus, ir optimizavome vykimo laikus ir galų gale įdiegėme elektroninį bilietą. Noriu tikėti, kad bendras mėnesinis bilietas taip pat leistų pritraukti daugiau miestiečių į viešąjį transportą ir jį padarytų dar patrauklesniu“, – kalbėjo L. Skardžiukas.

© 2023 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti