fbpx
Autobusų stoties parkinge klasikinės muzikos pasirodymas

2017.06.09

Penktadienio pavakarę tiems, kurie atsitiktinai ar smalsumo vedini atsidūrė Kauno autobusų stoties požeminėje automobilių aikštelėje, akordeonistas Martynas Levickis padovanojo įspūdžių visam savaitgaliui, o gal ir visai vasarai.

Dviem naujutėlaičiais automobiliais netikėtai atvažiavo styginių kvartetas kartu su pačiu Martynu Levickiu. Muzikantai surengė ugningą 15-os minučių pasirodymą specialiai sukurtoje, filmavimo aikštelės atmosferą perteikusioje scenoje.

„Kodėl mes čia? Vaikystėje norėjau būti autobuso vairuotoju, o prieš gerus metus „Kautra“ išpildė šią svajonę, man suteikė galimybę pavairuoti tris autobusus, iš jų vienas – net dviaukštis! Šiandien išsipildo antra svajonė – pagroti po žeme“, – koncertą pradėjo M. Levickis.

„Akordeono muzikos savaitė“ šiais metais braunasi į netradicines erdves, nes šių metų festivalio šūkis – „Muzika, nuo kurios nepabėgsi“. Tad ne veltui festivalio pristatymui buvo pasirinkta naujoji Kauno autobusų stotis ir jos požeminė parkavimo aikštelė.

„Smagu, kad Kauno autobusų stotis tampa ir kultūrinių renginių vieta. Ir tokių nestandartinių bei įdomių kaip šiandien. Manau ne vienas keleivis liko maloniai nustebintas šiuo koncertu“, – kalbėjo stoties vadovė Laima Pakusienė.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti