fbpx
Autobusų stotyje koncertavo Kauno valstybinis choras

2012.06.15

Kauno autobusų stotyje birželio 14 dieną pirmą kartą stoties istorijoje vyko koncertas, kurį surengė Kauno valstybinis choras. Keleiviai girdėjo įvairių kompozitorių dainas pagal Maironio eiles.

Kauno valstybinio choro dainininkai lipo ant laikinai pastatytų pakylų. Chorui dirigavo Mindaugas Radzevičius.

Choro klausėsi ne tik autobusų laukę keleiviai. Kelios dešimtys vyresnio amžiaus žmonių kauniečių specialiai atėjo į koncertą.

„Džiugu, kad taip gražiai įprasminamas mūsų tautos dainiaus atminimas. Choras taip pat atliko kūrinius pagal Maironio eiles. Su šia programa mūsų choras jau yra koncertavęs, sulaukęs teigiamų atsiliepimų. Stoties keleivių laukimo salė nėra didelė, labiau primena kamerinę aplinką, todėl dainavo ne 70, o perpus mažiau choristų“, – sakė Kauno valstybinės filharmonijos direktorius Justinas Krėpšta, kuris pritarė idėjai surengti choro koncertą autobusų stotyje.

Kauno autobusų stoties vadovė Laima Pakusienė tikisi, kad tokie nemokami renginiai keleiviams praskaidrins nuotaiką belaukiant išvykstančių autobusų.

„Koncertas buvo labai nuoširdus, keleiviai atidžia klausėsi daugeliui gerai žinomų dainų. Manau, kad ir ateityje autobusų stoties erdves galėsime išnaudoti kaip netradicinę erdvę įvairiems kultūriniams renginiams“, – sakė L. Pakusienė.

Šiemet sukanka 150 metų, kai gimė Maironis (tikroji pavardė Jonas Mačiulis). Pagerbiant jo atminimą, Seimas 2012-uosius yra paskelbęs Maironio metais. Ta proga gegužės 31 d. Kauno autobusų stotyje atidaryta Maironio 150-ųjų gimimo metinių pažymėjimui skirta jo nuotraukų paroda.

© 2023 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti