fbpx
5 faktai kodėl į Birštoną verta keliauti autobusu

2017.11.22

Vos per 40 kilometrų nuo Kauno įsikūręs Birštonas kiekvienais metais sulaukia vis daugiau lankytojų. Kas atvyksta nuosavu automobiliu, o kas autobusu.

Apie keleivių įpročius, jų pokytį, neįprastą grafiką ir kodėl į kurortą reikia važiuoti autobusu dalinasi autobusų vežėjai.

Labai patogus grafikas

26. Tiek kartų iš Kauno į Birštoną per dieną važiuoja “Kautros” autobusai. Autobusai iš Kauno į Birštoną vyksta kas pusę valandos.

“Keleiviams šis maršrutas labai patogus, nes autobusai vyksta kas 30 minučių ir labai aiškiais laikais, pvz 9:00, 9:30 ir t.t. Labai lengva atsiminti grafiką. Jei nespėjai į vieną autobusą, žinai, kad kitas jau greitai atvyks. Manau tai viena iš svarbių šio maršruto sėkmės dalių”, – kalbėjo “Kautros” atstovas Mindaugas Sakalauskas.

Į Birštoną autobusu

Nemokamas internetas autobuse

Visuose autobusuose, vykstančiuose į Birštoną nuo šiol yra teikiamas nemokamas internetas.

“Kasmet vis daugiau jaunimo keliauja autobusais į ar iš Birštono. Tad internetas kelionės metu tapo būtinybe. Tiesiog sėdi, keliauji ir naršai”, – pasakojo “Kautros” atstovas.

Nauji žemagrindžiai autobusai

Birštono maršrutą aptarnauja šeši “Kautros” autobusai – trys iš jų trys dideli, žemagrindžiai autobusai.

“Didėjant keleivių srautams papildėme maršrutą didesnės talpos autobusais, vežančiais iki 80 keleivių. Autobusai nauji, erdvūs,  patogiomis sėdynėmis ir  žemagrindžiai. Tai ypač aktualu keleiviams su negalia ir jaunoms šeimoms, keliaujančioms su vežimėliais”, – kalbėjo vežėjų atstovas.

Nebrangi kelionė, bilietai internetu

Kelionė į Birštoną iš Kauno autobusu kainuoja vos 2,88 €. Tad vykdami pirmyn ir atgal už kelionę sumokėsite virš 5 €. Nuo šių metų kelionę į Birštoną autobusu galima įsigyti ir internetu.

“Keliaujant į Birštoną galima iš anksto įsigyti bilietą internetu www.autobusubilietai.lt. Bilietą tiesiog parodysite vairuotojui savo telefone. Nereikia laukti eilėje prie kasų, nepamesite ar nepaliksite bilieto namie”, – pasakojo “Kautros” atstovas.

Patogus būdas pasiekti sanatoriją

Didelė dalis vykstančių į Birštoną – sanatorijų klientai. Kasmet poilsiautojų, vykstančių į Birštoną autobusais pastebima vis daugiau.

“Šiame maršrute pastebime vis daugiau keleivių vykstančių autobusais atgauti jėgas sanatorijas. Būna, kad jau autobuse susibičiuliauja poilsiautojai”, – kalbėjo M. Sakalauskas.

Autobusų stotis Birštone, įsikūrusi mieste centre, tad sanatorijas patogu nuo jos pasiekti pėsčiomis. 

Autobusai į Birštoną vyksta iš Kauno autobusų stoties, 6 išvykimo aikštelės. Apart autobusų soties keleivių patogumui jie laukiami ir išleidžiami dar trijose miesto stotelėse –  Vinčų g., Europos pr. ir Lazdijų g.

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti