fbpx
Dalyvavome Adventur parodoje

2014.01.26

Sausio 24-26 dienosmis Lietuvos parodų ir konferencijų centre „Litexpo“ vyko tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda „Adventur”.
Šiais metais visus parodos dalyvius tik įėjus į Litexpo teritoriją pasitiko šeši nauji, balti „Kautros“ autobusai. „Parodos lankytojams pristatėme naujausius autobusus: „Volkswagen Crafter“, „Temsa M9“ ir „Temsa Safari“. Parodos dalyvius kvietėme pasivaišinti karštu vynu, arbata, ar tiesiog pabendrauti. Parodoje dalyvaujame norėdami dar labiau susipažinti su mūsų keleiviu, sužinoti jo nuotaikas”, – sakė „Kautros“ Rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.
Didelį dėmesį skyrėme jauniesiems parodos dalyviams – dalijome balionus, saldainius, kvietėme atsisėsti už autobuso vairo ir nusifotografuoti. Manau ne vienas berniukas vaikystėje svajoja tapti autobuso, vilkiko ar traktoriaus vairuotoju. Norėjome suteikti šį šansą bent akimirkai. Sulaukėme labai daug plačių šypsenų. Linksmiausia, kad daug įsiamžinusių „vairuotojų“ jau seniai baigę darželius ir mokyklas – juokdamasis pasakojo „Kautros“ Rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.
Parodos metu dalyvių laukė ir netikėta akcija – visi norintys iš „Kautros“ stendo galėjo nemokamai išsiųsti siuntą. „Lankytojams norėjome priminti, kad autobusu jie gali ne tik nuvykti į norimą miestą, bet taip pat ir nusiųsti siuntinį savo draugui į bet kurį Lietuvos miestą. Parodos metu išsiuntėme nemažai įvairių siuntinių į visus Lietuvos kraštus. Linksmiausia siunta buvo kepurė, kurią vienas vilnietis tiesiog vietoje nusiėmęs nuo galvos išsiuntė broliui į Šiaulius.“ – šypsodamasis pasakojo „Siuntos autobusais“ Vilniaus skyriaus vadovas Stasys Savilionis.
Bendrovė „Kautra“ nuolat atnaujina savo transporto priemonių parkus. „Iki 2014 metų sezono pradžios į Lietuvą ir vėl atvažiuos 5 nauji Kautros Temsa Safari ir 2 nauji VW Crafter autobusai tinkami ir išrankiausiems klientams – kalbėjo G. Pakusas.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti