fbpx
Dešimt naujų autobusų Kauno rajonui

2012.11.16

Laprkičio 16 d., penktadienį, UAB Kautra ir Kauno rajono savivaldybė visuomenei pristatė naujus autobusus MD9 LE. Kauno rajono gyventojai galės važinėti dešimčia tokių naujų autobusų. Naujieji autobusai jau veža Lapių, Domeikavos, Karmėlavos, Raudondvario ir kitų seniųnijų gyventojus.

UAB Kautra autobusų parką papildysiantys autobusai MD9 LE – tai naujas modelis TEMSA autobusų gamoje. Autobuso nerūdijančio plieno rėmas yra tvirtas ir lengvas. Sumažinus autobuso svorį, mažėja ir kuro sąnaudos, o optimalus galios perdavimas mažina išmetamųjų dujų emisijos lygį, kas daro šį autobusą ne tik ekonomišku, bet ir draugišku gamtai.

Autobuso konstrukcija kurta galvojant apie keleivių poreikius. Šis žemagrindis priemiesčio tipo autobusas pasižymi savo erdvumu, didelės durys leidžia keleiviams patogiai patekti į autobuso saloną. „Vyresnio amžiaus žmonėms dažnai sunku patekti į transporto priemonę. Į naująjį autobusą įlipti bus daug lengviau. Vairuotojas bet kada galės autobusą pasverti ant šono. Įlipus keleiviams, autobusas vėl grįš į savo pradinę padėtį“, – sako bendrovės „Kautra“ marketingo direktorius Gintautas Pakusas.

Nepamiršti ir negalią turintys keleiviai, kurie lifto pagalba galės lengvai patekti į transporto priemonę. „Jau sulaukėme padėkos iš Kauno krašto neįgaliųjų sąjungos, įsikūrusios Lapėse. Mūsų naujaisiais autobusais jie galės važinėti ir neįgaliųjų vežimėliuose“, – sako G. Pakusas.

Dideli langai, gera garso izoliacija, nepriekaištinga kondicionavimo sistema užtikrins komfortabilų važiavimą keleiviams ir vairuotojui. „Vasarą važiuodami į Kulautuvą, Lapes ar Čekiškę žmonės nebebrauks prakaito, o žiemą, įlipę į šiltą autobuso saloną, galės sušilti ir jaukiai bei maloniai pasiekti kelionės tikslą“, – tikino marketingo direktorius.

G. Pakusas atkreipė dėmesį ne tik į naujųjų autobusų patogumą, bei ekonomiškumą, bet ir į naująją Kauno rajono viešojo transporto įvaizdį: „Siekiame formuoti savitą rajono viešojo transporto įvaizdį. Panašiai kaip Druskininkų mieste, kursime vieningą autobusų bei stotelių dizaino sistemą“. Savitas dizainas, Kauno rajono simbolika bei modernios švieslėntės, informuojančios apie autobuso maršrutą, leis keleiviams iš tolo atpažinti savąjį autobusą.

Kauno rajono simbolika bus papuoštos ir atnaujintos autobusų stotelės. Iš viso planuojama pastatyti 4 keleivių laukimo paviljonus Garliavoje, Babtuose, Domeikavoje ir Gervėnupyje.

© 2023 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti