fbpx
Dešimtys profesionalių vairuotojų naujino KET žinias

2017.04.18

Kauno apskrities policijos pareigūnai praėjusią savaitę vykdė mokymus autobusų vairuotojams. Paskaitų ciklo „Saugus – kai atsakingas“ metu policijos pareigūnai pasidalijo žiniomis su UAB „Kautra“ vairuotojais.

„Tai puikus pavyzdys to, jog, kad ir kaip jaustumėmės gerai bevairuoją, besikeičiant eismo sąlygoms, taisyklėms ir normoms, nuolat turime atnaujinti savo žinias“, – susitikimais su vairuotojais džiaugėsi viena iš mokymų organizatorių, Bendruomenės pareigūnė Reda Antanavičiūtė.

Pareigūnai vykusių susitikimų metu vairuotojus supažindino su administracinių nusižengimų kodekso ir Kelių eismo taisyklių pakeitimais, administracine ir baudžiamąja atsakomybe. Taip pat vairuotojai buvo supažindinami su statistika apie eismo įvykius, kuriuose dalyvavo autobusų vairuotojai bei keleiviai. Susitikime dalyvavę vairuotojai domėjosi, kokios yra dažniausiai pasitaikančios vairuotojų daromos klaidos keliuose ir kaip jų išvengti.

„Man patiko, gerai karts nuo karto atnaujinti žinias. Manau naudinga buvo ir pabendrauti su pačiais policijos atstovais, padiskutuoti, suprasti vieni kitus“, – kalbėjo vairuotojas Valdas.

Paskaitų metu su eismo naujovėmis buvo supažindinti daugiau nei šimtas autobusų vairuotojų. Policijos atstovus maloniai nustebimo ir susirinkusiųjų aktyvumas.

„Matosi, kad vairuotojai itin atsakingai žiūri į savo darbą. Susitikimų metu ne tik aktyviai diskutavo apie Kelių eismo taisykles, bet ir išsakė savo pastebėjimus bei pagrįstus siūlymus apie eismo gerinimą Kaune“, – kalbėjo pareigūnė R. Antanavičiūtė.

© 2023 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti