fbpx
Druskininkų viešojo transporto keleiviai gali nemokamai vežtis dviračius

2011.07.25

Keleivių vežimo bendrovė „Kautra“, tęsdama savo draugiškus santykius su dviratininkais, pirmoji ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse pradėjo vežti dviračius miesto viešuoju transportu Druskininkų kurorte.

„Gegužės pabaigoje vykusios Druskininkų miesto šventės metu miesto gatvėmis jau kursavo vienas autobusas su specialia dviračiams vežti skirta įranga. Nuo šiol mieste važinės keturi specialia JAV pagaminta įranga aprūpinti autobusai“, – sakė „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Dviračių laikikliai sumontuoti autobuso priekyje. Keleivis pats užsideda dviratį ir įlipa į autobusą, o atvažiavęs nusiima savo dviratį. Vairuotojas tai gali stebėti, nes įranga, kuria galima vežti du dviračius, sumontuota autobuso priekyje.

Dviračiai vežami nemokamai. Miesto autobusai su dviračių vežimo įranga kursuoja į Grūto parką, Ratnyčią bei Jaskonis, taip pat maršrutu Laisvės aikštė – Ateities stotelė.

Keleivių vežimo bendrovė „Kautra“ šiemet tęsia pernai sėkmingai startavusią akciją „Važiuok „Kautros“ tarpmiestiniu autobusu ir savo dviratį vežkis nemokamai“.

Idėja pasiteisino, todėl šį sezoną tarpmiestiniuose maršrutuose važinėja dvigubai daugiau autobusų, turinčių specialią dviračių vežiojimo įrangą. Keleiviai savo dviračius pernai labiausiai mėgo vežtis į Nidą ir Palangą.

„Kautros“ autobusais dviračius gali gabenti ir keliaujantys asmeniniu transportu. Jų dviračiai už mokestį nuvežami į pageidaujamą stotį ar stotelę, naudojantis siuntų autobusais terminalais www.siuntosautobusais.lt. Dviračio gabenimo kaina priklauso nuo atstumo ir svyruoja nuo 12 iki 25 Lt.

© 2023 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti