fbpx
E.bilieto pildymas maršrutiniame taksi

Pildykite e.bilieto korteles maršrutiniuose taksi. Kelionės metu pasipildykite kortelę vienkartiniais ar mėnesiniais bilietais. Tai gali būti ne tik maršrutinių taksi e.bilietai, bet ir e.bilietai galiojantys Kauno miesto autobusuose bei troleibusuose.

Kaip pasipildyti e.bilietą mikroautobuse?

Norėdami  papildyti kortelę pinigų suma, iš kurios mokėsite už vienkartinius ar mėnesinį e. bilietus: paduokite vairuotojui kortelę ir pinigų sumą, kuria norite papildyti. Būtinai nurodykite vairuotojui e.bilieto pildymo tipą (vienkartinis ar mėnesinis).

Minimali suma, kuria galite pildyti e.bilieto kortelę maršrutiniame taksi – 5 €. Prašome vairuotojui pinigų sumą pateikti be grąžos ir mažesnio nominalo kupiūromis. Papildę kortelę, saugokite kasos kvitą, kol galios jūsų e. bilietas. Kvito gali prireikti atkuriant pirktus e. bilietus, sugadinus ar praradus kortelę.

Maršrutinių taksi e.bilietų kainos

Dar neturite e.bilieto kortelės ir norite ją įsigyti? Ją jums gali parduoti maršrutinio taksi vairuotojas. Jos kaina kaip ir kitose platinimo vietose – 1,5 €.

Kelionė miesto maršrutiniu taksi apmokant vienkartiniu e.bilietu kainuoja 1,1 €. Mėnesinis maršrutinių taksi e.bilietas kainuoja 35 €. Jis galioja visomis savaitės dienomis, 51-57 maršrutų maršrutiniuose taksi.

E.bilieto kortelę galima papildyti taip pat Kauno autobusų stoties kasose ir kituose platinimo taškuose.

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti