fbpx
Persėskite su e.bilietu

Nemokamas persėdimas tarp maršrutinių taksi

Keliaukite maršrutiniais taksi daugiau ir pigiau – su „e.bilietu“ persėskite į kitą maršrutinį taksi nemokamai.

Keleiviai, mokantys už kelionę vienkartiniu „e.bilietu“, gali persėsti nemokamai iš vieno maršrutinio taksi į kitą per 30 minučių nuo kelionės pradžios (bilieto pažymėjimo). Persėsti nemokamai vienos kelionės metu galima tik vieną kartą.

Persėsti galima tik su vienkartiniu „e. bilietu“, keleiviai perkantys vienkartinius popierinius bilietus persėsti tarp maršrutinių taksi negali.

Persėskite iš troleibuso ar autobuso į maršrutinį taksi

Persėskite iš autobuso bei troleibuso į maršrutinį taksi ir už bendrą kelionę mokėkite vos 1,1 €. Su „e.bilietu“ išplėskite savo galimybes keliauti Kauno mieste.

Persėdant iš troleibuso ar autobuso į maršrutinį taksi per 30 minučių nuo kelionės pradžios, bendra kelionė jums kainuoja vos 1,1 €, pažymint vienkartinį “e.bilietą”.

Perlipus iš autobuso ar troleibuso į maršrutinį taksi būtina pažymėti kortelę ir komposterio ekrane sulaukti patvirtinimo MOKĖTA.

Primename, kad persėdant tarp maršrutinio taksi ir autobuso, troleibuso lengvatos negalioja – už bendrą kelionę mokėsite 1,1 €.

Daugiau informacijos apie e.bilietą maršrutiniuose taksi.

© 2020 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti