fbpx
Europos autobusų stotys kurs vieningą informacijos sistemą

2009.03.09

Kovo 5-6 dienomis Kaune susirinks Europos autobusų stočių asociacijos vadovai, kurie diskutuos apie bendros informacijos sistemos sukūrimą. Asociacijai priklauso Kauno ir Vilniaus autobusų stotys.

Pagrindinės susitikimo temos – keleivių teisės ir bendros informacijos sistemos kūrimas.

Kasmetinę asociacijos konferenciją padeda organizuoti didžiausia Lietuvoje tolimojo susisiekimo bendrovė „Kautra“. Renginys vyks viešbutyje „Daugirdas“.

Kelionės autobusu yra labiausiai prieinamos visoje Europoje. Autobusais Europoje keliauja tiek pat žmonių, kiek ir lėktuvais ar traukiniais.

„Tačiau autobusams trūksta bendros informacijos sistemos, vieningų tvarkaraščių ir mokesčių, nėra bendros bilietų rezervacijos ar užsakymo sistemos. Jos įdiegimas būtų naudingas ne tik keleiviams, bet ir vežėjams, kelionių agentūroms, autobusų stotims, visai turizmo plėtrai. Bendra sistema leistų keleiviams patogiau planuoti savo keliones, rezervuoti vietas“, – sakė „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Europos autobusų stočių asociacija buvo įkurta 2003 metais Rygoje. Asociacija jungia Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Rusijos, Estijos, Slovėnijos, Baltarusijos, Švedijos ir Kroatijos pagrindines autobusų stotis.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti