fbpx
Į krepšį mėtė per autobuso užtvarą

2020.07.02

Prieš pirmą kartą Lietuvoje rengiamą netradicinių metimų į krepšį turnyrą krepšinio lankus išbandė renginio vedėjai metę iššūkį autobusų vairuotojams. Netradicinės rungties dalyviai į krepšį mėtė per 3,6 metrų aukščio tarpmiestinį autobusą.

 „Metant trickshotus, svarbiausia yra įsikūnyti į kitą žmogų, o mano mėgstamiausias metimas – kablys iš toli, – kalbėjo renginio vedėjas Vytautas Mikaitis. – Visada noriu, kad atakuojant mane aplankytų Gintaro Einikio dvasia, nes būtų garantuota, jog pataikysiu.

Autobuso vairuotojas Andrius Venckus, laisvalaikiu žaidžiantis krepšinį, dalinosi iššūkio įspūdžiais.

„Na vairuoti autobusą šiek tiek lengviau nei per jį mėtyti į krepšį. Autobusas beveik keturių metrų aukščio, tai gynyba rimta buvo, smagi patirtis. Su draugais pažaidžiam krepšinį savaitgaliais. Į žaidimo pabaigą pamėtom ir netradicinius metimus. Kartą įmečiau tris kartus iš eilės nuo aikštės vidurio. Toks kol kas mano didžiausias tokio tipo metimų pasiekimas, – pasakojo “Kautros” tarpmiestinio autobuso vairuotojas.

Šį ketvirtadienį Kaune prie „Krepšinio namų“ esančioje krepšinio aikštelėje #LKFtrickshot turnyro dalyvių pasirodymus vertins buvusi krepšininkė Dalia Belickaitė, Lietuvos rinktinės žaidėjai Rokas Jokubaitis bei Donatas Motiejūnas.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti