fbpx
Į pergales vyrų rinktinę ir toliau veš „Kautra“

2021.06.18

Bilieto į olimpines žaidynes sieksiančios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kelionėmis ir toliau rūpinsis „Kautra“. Šiemet rinktinę vežantis autobusas papuoštas tokiais pačiais dizaino sprendimais, kaip ir ketvirtadienį pristatytos naujosios aprangos.

Autobusas nuspalvintas tie-dye stiliaus trispalve, įkvėpta 1992-ųjų Barselonos olimpinėse žaidynėse Lietuvos krepšininkų vilkėtų marškinėlių su amerikiečių roko grupės „Grateful Dead“ akcentais. Taip pat ant autobuso puikuojasi baltas užrašas LTU BASKETBALL. Naujuoju rinktinės autobusu ir išskirtine jo išvaizda pasidžiaugė UAB „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

„Atrodo puikiai. Prisimenant pačią idėją – vintažiniai marškinėliai – ir prisimenant tas pergales, tikiuosi, kad tai bus simbolis, padės mūsiškiams iškovoti ne vieną pergalę“, – stovėdamas šalia naujojo autobuso, kalbėjo L. Skardžiukas.

„Visi mes krepšininkai giliai širdyje ir jaučiam pareigą prisidėti. Daug metų remiame ir manau, kad remsime, kol gyvi būsime“, – pridūrė „Kautros“ vadovas.

Naujasis autobusas jau šiandien atveš Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę į pirmąsias rungtynes „Žalgirio“ arenoje. Lietuviai susitiks su Dominikos Respublikos ekipa. Rungtynių pradžia 19:30 val.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti