fbpx
Į „Žalgirio“ rungtynes  – vairuojant krepšinio ekspertui

2018.11.27

„Žalgirio ekspresu“ sirgalius į Eurolygos rungtynes vežantis Andrej – pavyzdingas krepšinio ir Kauno „Žalgirio“ gerbėjas. Kokiomis nuotaikomis iš rungtynių grįžta fanai bei ką Andrej krepšinio aikštelėje daro kitaip nei Jonas Valančiūnas? Apie visa tai pasakojime iš pirmų lūpų.

Laikai ir įpročiai pasikeitė

 „Žalgirio ekspreso“ autobuso vairuotojas Andrej Stručinskij į rungtynes aistruolius veža jau antrąjį sezoną. Kaskart pripildydamas po 49-55 vietų autobusą į rungtynes Kaune jis veža tiek kolektyvus, poras, vienišius, jaunus ir senus. Kaip tikina Andrej, „Žalgirio“ fanų amžius kuo įvairiausias, todėl nupiešti tipinio „žaliai baltų“ sirgaliaus neįmanoma.

„Į Kauną važiuojame ramiai – su gera nuotaika, pozityviai nusiteikę, būna draugų kompanijos rengia totalizatorius, kokiu skirtumu komandą laimės, o grįžtant nuotaikos jau įvairesnės. Kai komanda laimi, visas autobusas dainuoja „Mes laimėjom!“, netyla aplodismentai. Jei pralaimime, nuotaikos jau gerokai santūresnės, bet jokiu būdu ne agresyvios.

Dažnas nusiteikęs viltingai ir tiki mylima komanda, sako, jog reikia mokėti ir pralaimėti bei laukia pergalės kitose rungtynėse“, – įspūdžiais apie keliones su „Žalgirio“ fanais dalinasi Andrej.

Žalgirio ekspresas Kautra

 

Absoliutus krepšinio mylėtojas

Nors kelionės į Kauną planuojamos kone kiekvieną savaitę, pasirodo, Andrej akistata su krepšiniu vyksta ne tik darbe. Vyras dievina šį sportą ir su draugais mėto į krepšį beveik kiekvieną sekmadienį.

„Kadangi esu gana aukštas – 1,90 m. ūgio, dažniausiai užimu centro poziciją, kaip Valančiūnas. Tik kitaip nei jis, mėgstu dar ir tritaškius pamėtyti“, – juokiasi „Kautros“ vairuotojas Andrej.

Kadangi serga ir rungtynes stebi kartu su fanais, paklaustas apie bet kurį žalgirietį, „Žalgirio ekspreso“ vairuotojas turi savo nuomonę. Bet vis tik kapitonas sulaukia didžiausio jo palaikymo.

„Iš žalgiriečių labai patinka Paulius Jankūnas – jis visuomet ramus, savo vietoje, gerbia tiek komandos draugus, tiek sirgalius. Ir kai komanda pralaimi, iš jo veido matyti, jog jis jau galvoja apie kitas rungtynes ir jose vėl žaidimui atiduos visas jėgas. Tikras kapitonas, rimtas žaidėjas“, – žavisi Andrej.

Treneris Šarūnas Jasikevičius sulaukia ne mažiau simpatijų. Andrej nuomone, Š. Jasikevičius yra neeilinė asmenybė ir pavyzdys visiems. „Nežinau, ar turėsime dar tokių žaidėjų, koks buvo jis. Kaip treneris jis dar jaunas, o jau yra aukštame lygyje. Praėjus 5-10 metų, neabejotinai, gali būti geriausias“, – spėlioja ištikimas sirgalius.

Žalgirio ekspresas Kautra

Neapsieinama be kuriozų

Paklaustas, ar yra nutikę kuriozinių ar linksmų situacijų per visą bendrą jo ir „Žalgirio ekspreso“ istoriją, Andrej netrunka ilgai prisiminti. Pasirodo, važiuoti kartu su gerai nusiteikusia fanų kompanija, norisi ne vienam.

„Paprastai kiekvienas „Žalgirio ekspreso“ autobusas fanų laukia autobusų stotyje, vienoje ar kitoje sunumeruotoje aikštelėje. Kartą, kai turėjome 17.30 laiku išvažiuoti, po 10 minučių iš tos pačios aikštelės buvo suplanuota keleivinio mikroautobuso kelionė į Ukmergę. Kai autobusas buvo užpildytas,  patikrinau visus keleivius pagal sąrašą – viskas tvarkoje, matau, kad visi susirinko. Pradėjus važiuoti, žvilgtelėjau į veidrodėlį ir netikėtai pamačiau vieną senolę, įsitaisiusią su didžiuliais krepšiais. Kai paklausiau „ponia, o kur jūs keliaujate?“, ji ramiausiai atsakė, kad į Ukmergę ir paklausė, ar galėsiu pavežti. Išsiaiškinome, jog važiuojame į skirtingas puses, bet toje pačioje vietoje greitai jos lauks kitas, jau teisinga kryptimi važiuojantis autobusas. Močiutė puolė dėkoti, kad laiku ją pastebėjome, o mes kartu su fanais vėliau dar smagiai iš šios situacijos pasijuokėme“, – apie kuriozus autobusų stotyje pasakojo Andrej.

Žalgirio ekspresas Kautra

Apie „Žalgirio ekspresą“

Kauno „Žalgiris“ ir ilgametė komandos partnerė „Kautra“ ir šį sezoną veža krepšinio fanus stebėti Eurolygos rungtynių.

Sirgaliai stebėti rungtynes šiemet vežami net iš dešimties miestų: Vilniaus, Vievio, Elektrėnų, Žiežmarių, Alytaus, Prienų, Vilkaviškio, Marijampolės, Klaipėdos ir Druskininkų. Autobusai išvyksta iš autobusų stočių ar tarpmiestinio susisiekimo stotelių ir patogiai pasiekia „Žalgirio“ areną, o po rungtynių parveža atgal.

Sirgaliai  gali įsigyti akcinius paketus bei pirkti autobuso ir rungtynių bilietus atskirai bei taip stebėti rungtynes norimoje arenos vietoje. „Žalgirio ekspreso“ bilietus galite įsigyti čia

Žalgirio ekspresas Kautra

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti