fbpx
Išdalinti dviračiai daugiavaikėms šeimoms

2018.06.21

Šį ketvirtadienį po darbo kauniečiai rinkosi į Kauno autobusų stotį, kurioje vyko finalinis akcijos “Nauja dviračio šeima” renginys. Šeimoms buvo išdalinti kauniečių padovanoti dviračiai.

Tris savaites vykusios akcijos metu buvo surinkti net 37 dviračiai, kuriais galės važinėti tiek mažieji kauniečiai, tiek jų tėvai.

“Nuo pat pradžių tikėjome šia idėja ir miestiečių noru prisidėti. Buvo smagu matyti kaip atvykdavo tėvai su vaikais, kurie atiduodavo savo nebenaudojamus dviračius, linkėjo surasti gerus naujus šeimininkus”, – pasakojo “Kautros” marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Renginio metu dviratininkų klubas “Dviratai – Daisatus” mokė jaunuosius dviratininkus kaip pasiruošti dviratį kelionei, kaip tinkamai susireguliuoti sėdynę, dalino kitus patarimus, kartu fotografavosi. Taip pat visi norintys galėjo pasižymėti savo dviračius. Viso policijos atstovai renginio metu pažymėjo 35 kauniečių dviračius.

“Manau tai puiki pirmoji šventė, kuri tikiu taps kasmetine. Matome, kad miestiečiams patiko akcija, sulaukėme daug palaikymo ir prisidėjimo. Tikiu, kitais metais vėl susitiksime šiame renginyje ir surinkę dar daugiau dviračių”, – kalbėjo “Kautros” atstovas.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti