fbpx
Kauno „Žalgirio“ klubo autobusu galės keliauti visi keleiviai

2013.08.19

UAB „Kautra“ bendradarbiaudama su VŠĮ „Kauno Žalgirio klubu“,  pradėjo vežti keleivius „Žalgirio maršrutu“. Iki klubo sezono pradžios autobusas keleivius iš Kauno į Palangą ir Vilnių veš kasdien.

„Su Kauno „Žalgiriu“ bendradarbiaujame daugiau nei dešimtmetį, o nuo šiol susipažinti su viena iš žalgiriečių gyvenimo detalių galės ir visi keleiviai“, – džiaugėsi UAB „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas. „Žalgirio“ komandai nesinaudojant autobusu jis dažniausiai kursuos reguliariais maršrutais Kaunas-Vilnius-Kaunas ir Kaunas-Palanga-Kaunas. Keleiviai galės sėdėti tose pačiose vietose, kuriose į rungtynes važiuoja Paulius Jankūnas ar Martynas Pocius, ar visai neseniai keliaudavo „Žalgiryje“ žaidę gerbėjų numylėtiniai Mantas Kalnietis ir Marko Popovičius.

Nauju dizainu aprengtas Lietuvos čempionų autobusas pasitinka užrašu „BŪK Žalgiris“. Tai ne tik šūkis, dar kartą demonstruojantis, kad „Žalgiris“ priklauso mums visiems, bet ir galimybė visiems keleiviams susitapatinti su geriausia Lietuvos komanda.

Autobusu keliaujantys „Žalgirio“ treneriai ir žaidėjai dažniausiai turi savo nuolatines vietas. Komandos vyriausiasis treneris ir kitas ekipos personalas sėdi pirmose eilėse, o pačiame autobuso gale įsikuria aukščiausi žaidėjai. Kiekvienam krepšininkui tenka po dvi sėdimas vietas, tarpai tarp kėdžių yra praplatinti, todėl keliaudami jie gali jaustis itin patogiai.

„Žalgirio“ susisiekimo priemone atvykę į Lietuvą naudojasi ir varžovų komandų žaidėjai. Juos autobusas pasitinka oro uoste, veža į viešbutį, į treniruotes „Žalgirio“ arenoje ir, žinoma, į rungtynes. Tad „Žalgirio“ autobusu yra keliavusios ir tokios žvaigždės kaip Andrejus Kirilenka, Juanas Carlosas Navarro, Milošas Teodosičius ar Dimitris Diamantidis.

Autobuse veikia bevielis internetas. Be to, kelionių metu video ekranuose dažniausiai yra rodomos praėjusios Kauno „Žalgirio“ komandos rungtynės ar būsimųjų varžovų žaidimo analizė. Pajutusieji tikrą žalgirietišką dvasią gali iš karto įsigyti ir „Žalgirio“ atributikos bei tapti „Žalgirio“ Garbės Klubo nariu. Teiraukitės vairuotojo!

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti