fbpx
„Kautra“ 75-ojo jubiliejaus proga keleivius pradžiugins nemokamais bilietais

2009.02.05

Didžiausia Lietuvoje tolimojo susisiekimo bendrovė „Kautra“ švenčia 75-erių veiklos metų jubiliejų. Šia proga bendrovė savo keleiviams parengė staigmeną – 75 nemokamus bilietus, suteikiančius teisę visą mėnesį važiuoti visais „Kautros“ tarpmiestiniais maršrutais.

„Norime švęsti kartu su savo keleiviais, todėl jiems pasiūlysime nemokamų bilietų, kurie leis visą mėnesį važiuoti visais „Kautros“ tarpmiestiniais maršrutais Lietuvoje“, – sakė bendrovės generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Nemokamus bilietus galės laimėti specialaus žaidimo dalyviai. Jame galės dalyvauti visi „Kautros“ autobusais važiuojantys keleiviai, kurie panaudotus bilietus su savo kontaktiniais duomenimis įmes į specialias dėžes Kauno ir Alytaus autobusų stotyse arba bilietus atsiųs nurodytu adresu.

„Tikiuosi, kad nemokami bilietai leis 75 žmonėms apvažiuoti visą Lietuvą, aplankyti seniai nematytus giminaičius ir draugus“, – sakė L.Skardžiukas.

Visa informacija apie žaidimą bus pateikta bendrovės interneto svetainėje www.kautra.lt. Žaidimo nugalėtojai bus paskelbti vasario 27 dieną.

„Kautros“ pirmtakė Kauno autobusų įmonė buvo įkurta 1934 metų vasario 8 dieną. Stabiliai dirbanti bendrovė „Kautra“ 2008 metais pasiekė 45,6 mln. litų apyvartą, o tai yra 8 mln. litų arba 22 proc. daugiau nei 2007 metais.

Kauno miesto savivaldybei priklausiusi bendrovė 2004 metais buvo privatizuota. Investuotojai tuomet žadėjo per artimiausius penkerius metus į bendrovę investuoti apie 30 mln. litų ir paversti „Kautrą“ pažangiausia bei pelningiausia transporto įmone Baltijos regione.

Pažadai buvo įvykdyti. Į bendrovę investuoti beveik 29 milijonai litų. Pernai „Kautra“ įsigijo bendrovę „Alytaus autobusų parkas“. Dabar „Kautra“ turi naujausią autobusų parką Lietuvoje. Vidutinis autobusų amžius yra 8 metai. Iš viso šiuo metu bendrovė turi 148 autobusus.

Per pastaruosius 5 metų „Kautra“ nusipirko 88 naujus arba beveik naujus autobusus. Tam buvo skirti 22 milijonai litų. Bendrovėje dirba 419 žmonių.

„Unikalu yra tai, kad mūsų bendrovė iki šiol dirba toje pačioje vietoje, vysto tą patį verslą, o autobusai kasdien į kelionę išvyksta tuo pačiu maršrutu, kaip ir prieš 75 metus“, – sakė L.Skardžiukas.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti