fbpx
„Kautra“ arenose įrengs specialias kėdes vyrų rinktinės treneriams

2022.06.22

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su viena didžiausių šalyje keleivių vežėjų – UAB „Kautra“. Pagal sutartį įmonė ne tik užtikrins, jog visos Lietuvos rinktinės keliaus patogiai, bet ir įrengs vyrų rinktinės treneriams liukso klasės kėdes prie atsarginių žaidėjų suolelio.

„Malonu, kad vežiojate krepšininkus ir saugiai juos vežiojate. Tai yra svarbiausia, kad ir treneris saugus, ir komanda saugi“, – spaudos konferencijoje kalbėjo LKF prezidentas Vydas Gedvilas.

„Mūsų bendradarbiavimas tęsiasi jau ne vieną dešimtmetį, mūsų širdis yra krepšinyje, – pažymėjo „Kautros“ vadovas Linas Skardžiukas. – Džiaugiamės ir vešime į pergales! Tikimės, kad arenose įrengtos „Kautros“ autobusų kėdės bus ne tik komfortiškos treneriams, bet ir nešančios pergales.”

Spaudos konferencijoje dalyvavęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis džiaugėsi bendradarbiavimu, nes kaip tik tą pačią dieną komandos jau laukė pirmoji šios vasaros išvyka – kelionė į Rygą, kur trečiadienį vyks draugiškos rungtynės su Latvija.

Kalbėdamas apie komandos pasiruošimą, K. Maksvytis išskyrė tai, kad komandoje yra daug naujų žaidėjų, kuriuos bus įdomu patikrinti. Iš 16 kandidatų į Latviją nevyksta Laurynas Birutis, švęsiantis savo vestuves.

„Ypatingai užsitęsė čempionatai, tas pats Lietuvos čempionatas užsitęsė ilgai, žaidėjai išvarginti, kai kas turi asmeninių švenčių suplanavę, tad buvo iššūkis surinkt rinktinę, – apie rinktinės komplektaciją pasakojo Kazys Maksvytis. – Labai gaila, kad Edgaras Ulanovas nevažiuos, šią vasarą jis nusprendė skirti traumų gydymui, šeimai.”

Paklaustas apie planus Europos čempionate, Lietuvos rinktinės strategas pripažino, kad sporte planuoti sudėtinga, bet „ruošiasi kovoti dėl aukščiausių apdovanojimų“.

© 2023 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti