fbpx
„Kautra” atnaujina dalį tarpmiestinio susisiekimo reisų

2021.03.01

Kautra

Tarpmiestinių keleivių vežėja „Kautra” nuo kovo 4 dienos atnaujina iš viso 12 papildomų reisų tarp Kauno, Alytaus, Vilniaus, Druskininkų, Šilalės bei Vištyčio. 

„Atėjo kalendorinis pavasaris, artėja Velykų šventė, girdime keleivių lūkesčius, kad tam tikrose savivaldybėse autobusai važiuodavo per retai, susisiekimas nebuvo patogus. Kiti keleiviai dėl svarbių priežasčių turi pasiekti tam tikras vietas Lietuvoje. Priėmėme sprendimą šia maža apimtimi atstatyti dalį susisiekimo tinklo, kuris iki šiol buvo stipriai sumažintas.”, – kalbėjo „Kautros” generalinis vadovas Linas Skardžiukas.

Įmonės vadovo teigimu, yra atliekami maži žingsniai link platesnio maršrutų tinklo atstatymo. Visas šis procesas tiesiogiai priklausys nuo karantino masto ir ribojimų apimties, dėl to prognozuoti platesnį reisų atnaujinimą kol kas sudėtinga.

„Be abejo toliau laikomės visų saugumo reikalavimų – prieš ir po reiso dezinfekuojame autobusus, vairuotojai yra aprūpinti visomis saugumo priemonėmis”, – minėjo L. Skardžiukas.

Lyginant su laikotarpiu nuo karantino pradžios, įmonė šiuo metu yra atnaujinusi virš 40% tarpmiestinio susisiekimo reisų. Tai yra didžiausias skaičius tarp visų tarpmiestinio susisiekimo vežėjų Lietuvoje šiuo metu.

Visus atnaujintus autobusų grafikus rasite svetainėje www.autobusubilietai.lt 

 

Nuo kovo 4 dienos atnaujinami šie „Kautros” tarpmiestinio susisiekimo reisai: 
KryptisIšvykimo laikas
Kaunas – Druskininkai14:05
Druskininkai – Kaunas17:15
Kaunas – Šilalė07:00
Šilalė – Kaunas14:00
Kaunas – Vištytis15:10
Vištytis – Kaunas18:15
Kaunas – Vilnius17:20
Vilnius – Kaunas19:45
Alytus – Vilnius05:50 12:30
Vilnius – Alytus10:10 17:05
© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti