fbpx
„Kautros“ atstovai lankėsi „BusWorld“ parodoje

2017.10.25

Spalio 20-25 dienomis Kortrijk mieste, Belgijoje vyko didžiausia pasaulyje autobusų paroda „Busworld“, kurioje įvairių skyrių „Kautros“ darbuotojai.

Parodoje, kuri vyksta nuo 1971 metų, „Kautros“ atstovai lankėsi jau ne pirmą kartą. Pagrindinis tikslas, pamatyti didžiausias autobusų rinkos naujienas, vyraujančias tendencijas, atsinaujinti ir būti vienu žingsniu priekyje. Parodos metu aplankyti tolimojo, priemiestinio ir miesto transporto tiekėjai bei partneriai.

„Niekada nesustojame mokytis, esame atviri teisingoms naujovėms ir inovacijoms, kurios atneša naudą visiems – keleiviams, vežėjams, miestų infrastruktūrai. Keliaudami į tokias parodas įtraukiame įvairių sričių kolegas. Tikime, kad tai atneša žymiai didesnę naudą įmonei, nei keliaujant tik aukščiausio lygio vadovams„ – Linas Skardžiukas, „Kautros“ generalinis direktorius.

Pagrindinis šių metų parodos akcentas buvo skirtas pilnai elektra varomiems autobusams. Kaip „Kautra“ atstovai teigia, jog neišvengiamai ateityje keletą tokių autobusų pamatysime riedant ir Lietuvos keliais.

Dėl didžiulio parodos masto ir Kortrijk parodų centre nebetelpančių parodos dalyvių skaičiaus, jau 2019 metais vyksiančią parodą nuspręsta perkelti į Briuselį.

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti