fbpx
Kautra – metų keleivių vežėjas!

2015.12.17

Konferencijoje „Lietuvos susisiekimo sektoriaus perspektyvos 2016–2020 metams“ buvo apžvelgtos Lietuvos transporto sektoriaus galimybės ir planai. Ateities vizijomis pasidalino Susisiekimo ministerijos, transporto, logistikos, ekspeditorių, kelių infrastruktūros, technologijų ekspertai.

Tradiciškai po konferencijos jau aštuntą kartą buvo pagerbtos ir apdovanotos labiausiai nusipelniusios transporto, logistikos ir kelių infrastruktūros plėtros sektorių įmonės bei jų vadovai. Šiais metais rinkimų „Lietuvos transporto lyderiai 2015“ organizacinis komitetas skyrė šešias nominacijas transporto, ekspeditorių, logistikos ir technikos pardavimo įmonėms. Buvo pagerbti labiausiai nusipelniusios įmonės ir jų vadovai. „Metų keleivių vežėju 2015“ šiais metaisbuvo išrinkta UAB „Kautra“.

„Nors dirbame ne dėl apdovanojimų ar pagerbimų, o dėl keleivių ir jų patogumo, vis tik malonu, kad nesame užmiršti. Šie metai buvo itin darbingi – pradėjome teikti aukštesnės kokybės paslaugą tarpmiestiniais maršrutais (Kautra plius), taip pat nemažai investavome į tarptautinius pervežimus (Eurolines) norėdami suteikti dar patogesnes keliones į užsienį. Be abejo nemažai nuveikta Kauno mieste vežant keleivius maršrutiniais taksi ir tikimės šiemet bus padaryta dar daugiau. Daug sričių, daug miestų ir daug darbų. Apskritai šį apdovanojimą skiriu visiems įmonės darbuotojams, kurie prisidėjo prie to labiausiai, kad būtume išrinkti geriausiu metų vežėju“, – kalbėjo UAB „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Kitos renginio metu apdovanotos įmonės:

  • „Metų transporto vadovas 2015“ – Arvydas Vaitkus, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinis direktorius.
  • „Metų vežėjas automobiliais 2015“ – UAB „Transimeksa“
  • „Metų ekspeditorius 2015“ – UAB „Gelna“
  • „Metų logistikos operatorius 2015“ – UAB „DHL Lietuva“
  • „Metų sunkvežimis 2016“ – „Mercedes-Benz Actros“
© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti