fbpx
„Kautra” – oficialus pasaulio moterų teniso čempionato partneris

2021.06.17

Birželio 15-19 dienomis Vilniuje vykstantis čempionatas yra bene didžiausias visų laikų profesionalaus teniso renginys Lietuvoje. Į šį didžiulį teniso burbulą” atvyko sportininkės ir turnyro personalas iš 44 valstybių. Turnyre dalyvaujančių tenisininkių, trenerių, teisėjų, organizacinio personalo bei savanorių logistika rūpinasi įmonė „Kautra”. Renginyje dalyvauja virš 450 žmonių.

Renginys uždaras ir vykstantis laikantis griežtų saugumo reikalavimų. Specialiųjų saugumo reikalavimų laikosi ir Kautros” vairuotojai aptarnaujantys turnyrą. Vairuotojai turnyro metu kas 2 dienas yra testuojami, autobusai reguliariai dezinfekuojami. Viso turnyro metu dirba tie patys vairuotojai laikantis turnyro burbulo” principo.

„Organizuojant tokio masto renginius, kaip pasaulio čempionatas, kuriame dar papildomus iššūkius kelia įvairūs COVID-19 protokolai bei „burbulo“ taisyklės, neabejotinai, kiekvienas partneris tampa visaverčiu komandos nariu. Galiu tik pasidžiaugti, kad Kautra su visomis savo lyderio savybėmis, prisiėmė tikrai sunkią atsakomybę – pasirūpinti, kad svečiai iš 44 valstybių, patogiai, punktualiai bei svarbiausia saugiai, pasiektų reikiamą kelionės tikslą. Atskirą padėką norisi tarti vairuotojams, kurie puikiai supranta darbo su sportininkais specifiką ir demonstruoja visišką profesionalumą bei atsakingumą“, – kalbėjo SEB arenos rinkodaros vadovas Ovidijus Jurevičius.

Turnyre dalyvauja Alžyro, Albanijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Bosnijos ir Hercegovinos, Kipro, Ganos, Islandijos, Airijos, Kenijos, Kosovo, Maltos, Juodkalnijos, Namibijos, Nigerijos, Šiaurės Makedonijos, Norvegijos, Ruandos, Pietų Afrikos, Zimbabvės ir Lietuvos moterų teniso rinktinės. Jos kaunasi dėl dviejų bilietų į aukštesnę varžybų grupę.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti