fbpx
Kautra su EuroBasket 2011 rengėjais pasirašė darbų priėmimo dokumentus

2011.09.29

Keleivių vežimo bendrovė „Kautra“ sėkmingai įvykdė visus savo įsipareigojimus prieš EuroBasket 2011 organizatorius, susijusius su krepšinio komandų ir jų svečių vežiojimu čempionato metu.

Priminsime, kad Kautra laimėjusi konkursą nuo rugpjūčio 28 iki rugsėjo 19 dienos 48-niomis transporto priemonėmis vežiojo krepšinio komandas I – mojo, II – rojo ir III – etapų metu. Aptarnavimui buvo skirti 24 nauji automobiliai VW Multivan ir 24 dideli turistinės klasės autobusai iš kurių 16 buvo visiškai nauji.

Čempionato transportą aptarnavo 122 darbuotojai, o autobusai nuvažiavo daugiau kaip 100 tūkst. kilometrų.

„Kautra“ taip pat sėkmingai organizavo sirgalių vežiojimą į arenas. Daugybė sirgalių iš Lietuvos ir kitų šalių įsigiję bilietus internetu važiavo į arenas ir vėlyvą vakarą po paskutinių varžybų grįžo atgal autobusais. Beje, reikia pažymėti, kad kelionės bilieto kaina nepaisant vėlyvo vakaro ar čempionato karštligės buvo tokia pati kaip eilinę dieną važiuojant „Kautros“ maršrutiniu autobusu.

23 dienas ir naktis, autobusų ekipažai tiksliai ir nepriekaištingai vykdė komandų vežiojimą pagal griežtai nustatytą tvarkaraštį. Tokios apimties specializuotus vežiojimus „Kautra“ vykdė pirmą kartą ir sėkmingai. „Kautros transporto organizatorių dėka, pasibaigus paskutinėms varžyboms, jau vėlyvą vakarą buvo teisigai ir aiškiai sudėlioti komandų vežiojimo tvarkaraščiai kitai dienai. Apskritai iš komandų nesulaukėme pastabų dėl transporto organizavimo nors tokios apimties vežiojimus tiek mes tiek „Kautra“ vykdė pirmą kartą“, – sakė EuroBasket 2011 organizatorių vardu Mindaugas Špokas.

„Sėkimingą čempionato aptarnavimą lėmė profesionalus pasiruošimas, suburta atsakinga komanda, atsakomybės nestokojantys projekto partneriai kaip UAB „Autojuta“ pateikusi aukščiausios klasės naujus automobilius VW Multivan, bei keleivių vežiojimo kompanijos UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ ir UAB „Busturas“ iš Šiaulių“, – sakė „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

„Nuoširdžiai dėkojame prie vežiojimų sėkmės prisidėjusiems policijos pareigūnams ir jų darbo organizatoriams. Atsakingo Policijos požiūrio dėka, autobusai galėjo laiku, saugiai ir be trukdžių transporto kamščiuose, sutikti komandas oro uostuose, tiksliu laiku prsitatyti į varžybų ar treniruočių arenas“ – teigia „Kautros“ rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.

„Kautros“ vadovai patvirtino, kad be moralinio pasitenkinimo tinkamai aptarnaujant čempionatą, bendrovei šis projektas ir komerciškai buvo sėkmingas.

Darbų baigimo proga partneriai pasiketė prisiminimo suvenyrais ir nusifotografavo prie istorija tapusio autobuso.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti