fbpx
„Kautros“ autobusu vežkitės dviratį nemokamai

2015.04.22

Keliaukite “Kautros” tarpmiestiniu autobusu ir dviratį vežkitės visiškai NEMOKAMAI!

Dviratininkas, įsigijęs keleivio bilietą važiuoti „Kautros“ tarpmiestiniu autobusu, dviratį gali vežtis visiškai nemokamai. Ir tai gali daryti nemokamai ištisus metus – ne sezono metu, kuomet nėra užkabinti dviračių laikikliai, dviračiai vežami bagažo skyriuje. Sezono metu dviračių laikikliai užkabinami ant autobusų, važiuojančių populiariausiais dviratininkų maršrutais.

„Tarpmiestiniais autobusais keleivių dviračius nemokamai vežame jau nuo 2010 metų. Tiek patys dažnai keliaudami dviračiais, tiek bendraudami su keleiviais, dviratininkų bendruomenės atstovais pastebėjome, kad dviratininkams nebuvo galimybių keliauti toliau savo miesto. Išvažinėjus visas miesto dviračių trasas norisi keliauti toliau, pažinti naujus kelius. O tokių galimybių anksčiau nelabai būdavo – ne vieną keliauti toliau atbaidydavo ir dviračio laikiklio kaina“, – sakė „Kautros“  generalinis direktorius Linas Skardžiukas, kuris taip pat laisvalaikiu renkasi keliones dviračiu.

„Kautros“ autobusais dviračius gali gabenti ir keliaujantys asmeniniu transportu. Jų dviračiai už mokestį bus nuvežti į pageidaujamą stotį ar stotelę, naudojantis “Siuntos autobusais” terminalais (www.siuntosautobusais.lt). Dviračio gabenimo kaina priklauso nuo atstumo ir svyruoja nuo 3,48 € iki 7,24 €.

Dviračių vežimo rezervacija

Padidėjus dviratininkų skaičiui ir jiems pageidaujant buvo įdiegta dviračių vežimo autobuse rezervacijos paslauga. Nauja paslauga įvertinta labai pozityviai. Taip keleiviai gali iš anksto rezervuoti vietą dviračiui ir nepergyventi ar jis tilps autobuse. Tai ypač aktualu vasaros sezono metu, kai ypatingai pagausėja keliaujančių dviratininkų. Rezervuoti dviračio vežimo vietą keleiviai gali www.autobusubilietai.lt internetinėje svetainėje (sezono metu).

Dviračių vežimo taisyklės

  • Dviratininkas, įsigijęs keleivio bilietą važiuoti “Kautros” tarpmiestiniu autobusu, turi teisę dviratį autobusu vežtis NEMOKAMAI.
  • Kautros autobusai, vežantys dviračius, internetinėje svetainėje www.autobusubilietai.lt pažymėti dviračio simboliu.
  • Dviračių vežimui skirtos vietos autobusuose yra ribotos.
  • Autobuso vairuotojas bus dėkingas, jei padėsite patalpinti ar pritvirtinti savo dviratį.
  • Vežami dviračiai turi būti švarūs ir techniškai tvarkingi.
  • Prieš veždami dviratį autobusu įsitikinkite, kad nuo jo yra nuimta visa papildoma, kelionės metu galinti nukristi įranga, t.y. vaikų kėdutės, daiktų krepšiai ir kt.
  • Tarpmiestiniais autobusais nevežami elektriniai, motoriniai, triračiai, BMX dviračiai.
  • Dviračiai “Kautros” autobusais vežami visus metus.

Pasiūlymai

Jei turite pasiūlymų ar pastabų dėl dviračių vežimo autobusu, rašykite mums kokybe@kautra.lt

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti