fbpx
„Kautros“ keleivių laukia pigesni šeimos bilietai

2012.05.02

Keleivių vežimo bendrovė „Kautra“ artimiausiu metu tarpmiestinių bilietų kainų nedidins, o jau vasaros pradžioje keleiviams pasiūlys galimybę keliauti iki 40 proc. pigiau.

„Atsakingai sakau, kad artimiausiu metu bilietų kainų nedidinsime, nors kuro kainos mus provokavo taip elgtis. Dyzelinio kuro kaina nuo 2010 metų pakilo apie 40 procentų, tačiau pelningai dirbanti bendrovė randa vidinių rezervų kompensuoti išaugusias išlaidas.

Pabranginti bilietus būtų paprasčiausia išeitis. Tačiau tikimės, kad smarkiai kylančios kuro kainos, tačiau nedidėjantys tarpmiestinių maršrutų bilietų tarifai natūraliai padidins autobusų keleivių skaičių“, – pažymėjo L. Skardžiukas.

„Kautra“ ne tik nebrangina bilietų, bet ir ieško būdų, kaip pasiūlyti dar palankesnes kainas keleiviams.

Jau po kelių savaičių „Kautra“ įves naują „Šeimos bilieto“ kategoriją. Šie bilietai keliaujantiems šeimomis padės sutaupyti iki 40 proc. „Šeimos bilietai“ bus skirti kartu važiuojančioms šeimoms iš trijų ir daugiau asmenų.

Šiuos bilietus bus galima įsigyti per pardavimo sistemą internete www.autobusubilietai.lt. Prieš penkerius metus „Kautros“ sukurtą informacijos ir autobusų bilietų pardavimo sistemą kiekvieną mėnesį aplanko ir bilietus perka vidutiniškai apie 160 tūkst. keleivių.

„Kautra“, didindama kelionių autobusais patrauklumą, pernai pirmoji šalyje visuose tarpmiestiniuose autobusuose įdiegė bevielį interneto ryšį (Wi-Fi), kuriuo keleiviai gali naudotis nemokamai, taip pat nemokamai veža keleivių dviračius.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti