fbpx
„Kautros“ darbuotojai lankėsi tarptautinėje autobusų parodoje „Busworld 2015“

2015.11.09

Šį rudenį Kortrijko mieste, Belgijoje vykusioje autobusų parodoje „Busworld 2015” lankėsi “Kautros” kolektyvas. Tai didžiausia specializuota autobusų paroda pasaulyje, kurią kaskart aplanko daugiau nei 30 tūkstančių lankytojų bei savo produkciją jiems pristato daugiau nei 400 parodos dalyvių.

“Paroda, puikus metas susitikti ir pabendrauti su partneriais, aptarti esamus autobusų eksploatavimo džiaugsmus ir vargus, sužinoti naujausias tendencijas, apžvelgti tolimesnį bendradarbiavimą. Buvo puiki proga susitikti su „Temsa“ autobusų gamintojais, kurių atstovais Lietuvoje esame. Šiais metais įsigijome dešimt naujų „Setra“ autobusų, tad parodos metu skyrėme nemažai dėmesio ir šiam autobusų gamintojui”, – kalbėjo įmonės marketingo direktorius Gintautas Pakusas.

“Busworld 2015” parodoje buvo galima susipažinti, ne tik su naujausiais autobusais ir jų gamintojais, bet ir su specializuotomis įmonėmis gaminančiomis atskirai tik autobusų sėdynes, saugos diržus, dviračių laikiklius, interjero detales ir kt.

“Viena iš dominančių temų parodoje buvo saugos diržai vaikams. Jos metu susitikome ir pabendravome su keliais saugos diržų įmonių atstovais, išreiškėme savo pageidavimus, sužinojome naujienas. Savo keleiviams esame pateikę specialų “Šeimos bilietą”, kuomet šeimos gali keliauti autobusais iki 40% pigiau. Tad itin domimės galimybe turėti vaikams pritaikytus ir patogesnius saugos diržus, kad visa šeima galėtų keliauti ir saugiai ir patogiai”, – minėjo G. Pakusas.

Parodoje dalyvavo įmonės darbuotojai iš skirtingų skyrių bei filialų.

„Norėjome, kad savo akiratį praplėstų ir žinių apie autobusus, jų gamybą, pardavimus ar marketingą įgautų kuo daugiau ir skirtingesnių įmonės darbuotojų. Norime, kad darbuotojai domėtųsi autobusų naujovėmis, tuo gyventų. Nepriklausomai ar tai buhalteris, šaltkalvis ar technikos vadybininkas“, – kalbėjo marketingo direktorius.

Akimirkos iš parodos „Busworld 2015“, Kortrijke, Belgijoje.

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti