fbpx
Kaune keičiamas 51 maršrutas

2016.01.13

Nuo sausio 16 dienos (šeštadienio) Kauno mieste keičiamas 51 maršrutas – maršrutinis taksi nebevažiuos dalimi Savanorių prospekto, o važiuos K. Donelaičio/Kęstučio gatvėmis, Parodos gatve, Vydūno alėja, Baranausko gatve ir Birželio 23-iosios gatve.

„Atnaujintas maršrutas pagerins Aleksoto mikrorajono susisiekimą su centrine miesto dalimi ir mokslo meka – Kauno technologijos universitetu. Planuojame, kad maršrutą aptarnaus toks pat autobusų skaičius kaip ir iki šiol, bet esant didesniam poreikiui dėl KTU, autobusų skaičių didinsime. Nuolatos stebime keleivių srautus bei reaguodami į miestiečių pastabas teikiame maršrutų pakeitimus savivaldybei“, – kalbėjo UAB „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

51 maršrutas patogus dar ir tuo, kad maršrutiniai taksi pradeda darbą anksčiau nei miesto autobusai. Tai ypač patogu anksti į darbą keliaujantiems kauniečiams.

„Savivaldybė daug svarstė, įvertino keleivių poreikius ir patvirtino „Kautros“ siūlymą. Tikimės, kad šie pokyčiai dar labiau palengvins susisiekimą mieste, ypač Aleksoto gyventojams“, – pasakojo Kauno miesto savivaldybės Transporto skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Tai jau antrasis maršrutinių taksi trasos pakeitimas per pastarąjį mėnesį – gruodžio mėnesį pakeista 55 maršruto atkarpa – maršrutiniai taksi pradėjo važiuoti Šiaurės prospektu, taip pagerinant Eigulių mikrorajono susisiekimą su Šilainiais.

Turėdami pasiūlymų dėl maršrutinių taksi maršrutų rašykite kokybe@kautra.lt. Atnaujintą 51 maršruto grafiką rasite internetinėje svetainėje www.kvt.lt.

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti