fbpx
Kviečia vaikams dovanoti nenaudojamus dviračius

2019.03.05

Pavasaris Kaune pasitinkamas ne tik su rinkimų rezultatais, bet ir gerais darbais – akcija “Nauja dviračio šeima”. Antrus metus kauniečius pasitinka iniciatyva, kuria jie kviečiami padėti daugiavaikėms šeimoms, kurios iki šiol negalėjo tapti dviratininkų bendruomenės dalimi.

Rinks kauniečių dviračius

UAB “Kautra” organizuojamos akcijos tikslas, surinkti tvarkingus, bet kauniečių nebenaudojamus dviračius bei atrasti jiems naujas šeimas – dviračiai bus dovanojami Kauno mieste gyvenančioms ir sunkiau besiverčiančioms daugiavaikėms šeimoms.

“Patys nuolat autobusais vežame dviratininkus ir jų dviračius, tad nusprendėme suburti miestiečius gražiam tikslui. Manau ne pas vieną sandėlyje yra jau užaugusio vaiko ar paties nebenaudojamas dviratis. Kam jį toliau taupyti, atėjo pats laikas surasti naują šeimą, kuri mielai naudotųsi”, – kalbėjo akcijos organizatorius, “Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Kauniečiai, turintys nenaudojamus dviračius, juos gali pristatyti į dviračių surinkimo punktą, Kauno autobusų stoties siuntų terminale. Praeitais metais akcijos metu buvo surinkti ir padovanoti 37 dviračiai.

Dviračiai Kautra

Pagelbės ir siuntų kurjeriai

Norintys, bet negalintys dviračio pristatyti į minėtą vietą, gali kreiptis į siuntų terminalą ir kurjeris atvyks paimti dviračio iš jų namų.

“Džiugu, kad turime gerus partnerius ir pas negalinčius atvežti dovanojamo dviračio atvyks “Siuntos autobusais” kurjeriai ir pasiims dviračius. Tereikia susisiekti elektroniniu paštu info@siuntosautobusais.lt ir susitarti”, – džiaugėsi pašnekovas.

Šeimos, kurioms bus dovanojami dviračiai bus atrenkamos bendradarbiaujant su “Kauno socialinių paslaugų centru”.

Kviečia dovanoti tvarkingus dviračius

Visi surinkti dviračiai bus perduoti dviračius taisančioms įmonėms apžiūrai, sutepimui ir smulkiam remontui. Vis tik akcijos organizatoriai kviečia dovanoti techniškai tvarkingus dviračius.

“Kuo daugiau minančių kauniečių, tuo sveikesnė ir aktyvesnė bendruomenė. Didesnėse šeimose dviratis ne pirmo būtinumo daiktas, bet visi broliai ir sesės nori važinėtis kartu. Tai yra puiki proga padaryti gerą darbą ir padovanoti nebenaudojamą, bet tvarkingą dviratį šeimai, kuri dar jo neturi”, – kalbėjo iniciatyvos partnerių, dviratininkų klubo “Dviratai – Daistatus”, atstovas Linas Vainius.

Nauja dviračio šeima

Surinkus dviračius birželio pradžioje planuojama Kauno autobusų stotyje surengti finalinį renginį, kuriame būtų įteikti dviračiais socialiai remtinoms šeimoms.

Akcijos organizatorius UAB „Kautra“, partneriai dviratininkų klubas „Dviratai-Daistatus“. Dviračių pristatymą užtikrina „Siuntos autobusais“. Informaciniai partneriai – “Kas vyksta Kaune”, „Katos grupė“, „Reklamos arka“, radijo stotis „Tau“.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti