fbpx
Lėlių teatro pasirodymas Kauno autobusų stotyje

2018.09.06

Gegužės mėnesį Kauno valstybiniame  lėlių teatre  prasidėjo pastato rekonstrukcija. Pastoliais ir apsauginėmis tvoromis apsuptas teatras  labai tikisi žiūrovus pakviesti į atnaujintą salę  prieš Kalėdas.

„Laikinai netekę savo namų, ketiname dažniau leistis į gastroles  po Lietuvos regionus ir  atokiau nuo didžiųjų miestų gyvenantiems vaikams atvežti naujausius ir laiko patikrintus spektaklius, plačiai atveriančius duris į magišką pasakų, vaizduotės ir išmonės pasaulį,“ – mintimis apie naująjį sezoną dalinosi teatro vadovas Sigitas Klibavičius.

Laukiančių kelionių perspektyva  padiktavo ir 61 – ojo lėlių teatro sezono atidarymo vietą  – Kauno autobusų stotį, mielai sutikusią priglausti lėlininkus su žaismingu spektakliu  apie kaprizingąjį Zuikutį.

Rugsėjo 6 dieną daugiau nei 100 moksleivių iš Kauno rajono mokyklų Laukiamojoje stoties salėje buvo „apdovanoti“  nuotaikingu, interaktyviu KVLT spektakliu  „Zuikio kaprizai“.

„Turbūt nėra geresnės vietos teatrui nei pradėti kelionę po visą šalį nei Kauno autobusų stotis. Pirmas toks pasirodymas vaikams autobusų stotyje. Labai patiko, daug šypsenų ir nuoširdžios geros energijos“, – pasakojo Mindaugas Sakalauskas „Kautros“ marketingo grupės vadovas.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti