fbpx
Autobusų vežėjai pasiruošę sugrįžusiems keleiviams

otrdiena septembris 3rd, 2019

Prasidėjus naujiems mokslo metams didelė dalis jaunimo pradeda kursuoti tarp Kauno ir Vilniaus. Užsitęsus geležinkelio atkarpos Kaunas – Palemonas darbams autobusų vežėjai teigia pasiruošę padidėjusiam keleivių srautui atkarpoje tarp sostinės ir Kauno.  

“Ši vasara mums buvo rekordinė Kaunas – Vilnius kryptimi. Uždarius atkarpą Kaunas – Palemonas keliauti į Vilnių traukiniu keleiviams nėra itin patrauklu. Rezultatai džiugina, mūsų apskaičiavimais keleivių šią vasarą sostinės kryptimi sulaukėme 47% daugiau.

Manau, kad ir rudenį tendencijos išliks tos pačios, ypač kai sugrįžta į mokslus studentai”, – pasakojo “Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas. 

Kauno autobusų stotis

Anot vežėjų jei ankstesniais metais dalyje reisų į Vilnių važiuodavo ir mažesni autobusai, tai šį pusmetį jų nebeliko – į sostinę ir atgal kursuoja dideli 50 vietų bei dviaukščiai autobusai. 

“Šį rudenį keleivius į Vilnių vežame tik dideliais vieno aukšto autobusais bei trimis dviaukščiais. Matome pirmomis dienomis didelius keleivių srautus ir darome viską, kad patenkintume poreikį”, – pasakojo M. Sakalauskas.

Anot vežėjų atstovo populiariausios savaitės dienos keliaujantiems iš ir į sostinę yra penktadienis, sekmadienis ir pirmadienis.

Kaunas Vilnius autobusu keleiviai

Išsirinkite kelionę “Kautros” autobusu: Kaunas – Vilnius | Vilnius – Kaunas. Keliaukite tarp Vilniaus ir Kauno moderniais “Kautra plius” autobusais.

© 2020 Kautra. Visas tiesības tiek aizsargātas.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti