fbpx
Maršrutinių taksi keleiviams svarbios dovanos

2018.02.13

Ryte kauniečiai, keliaujantys maršrutiniais taksi buvo maloniai nustebinti. Policijos pareigūnai stabdė mikroautobusus ir įlipę keleiviams dovanojo atšvaitus.

Rytinė akcija organizuota norint dar kartą atkreipti dėmesį į saugumą kelyje tamsiu paros metu.

“Svarbu prisiminti, kad keleiviai išlipę iš autobusų toliau dalyvauja eisme. Tuomet atšvaitas ir turi atlikti savo darbą. Smagu, kad keleiviai pozityviai priėmė dovanas. Vis tik norėtųsi matyti daugiau kauniečių, dėvinčių atšvaitus“, – kalbėjo viena iš akcijos organizatorių, bendruomenės pareigūnė Reda Antanavičiūtė.

Anot pareigūnų, nors kasmet ir išdalinama tūkstančiai atšvaitų, ne visi eismo dalyviai juos dėvi.

Priminė apie e.bilieto papildymą

Policijos akcijos metu keleiviams buvo dalijami atšvaitai ant kurių buvo užrašas primenantis apie e.bilietų papildymą maršrutiniuose taksi.

“Norėjome šia akcija taip pat priminti keleiviams, kad savo elektroninius bilietus jie gali pasipildyti maršrutiniuose taksi. Ir nesvarbu ar tai mėnesinis, ar vienkartinis bilietas. Ar tai e.bilietai skirti keliauti maršrutiniais taksi ar autobusais ir troleibusais. Papildysime visus norinčius”, – pasakojo “Kautros” marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

E.bilietas maršrutiniuose taksi veikia jau daugiau nei metus laiko. Už keliones galima sumokėti vienkartiniais (1,1 €) ar mėnesiniais e.bilietais (35 €).

© 2020 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti