fbpx
Maršrutinių taksi vairuotojų mokymai

2014.09.11

“Kautra” siekdama išlaikyti aukštus vairuotojų darbo standartus šią savaitę rengė mokymus maršrutinių taksi vairuotojams. Iš pradžių vairuotojai buvo supažindinti su įmonės vertybėmis, vizija, bendravimo kultūra.

“Kautros vairuotojai išsiskiria ir yra atpažįstami dėl savo aukštos kompetencijos, tvarkingos išvaizdos bei mandagaus bendravimo. Norime šią kultūrą perkelti į miesto maršrutinius taksi. Siekiame pakeisti susidariusį įvaizdį apie maršrutinių taksi vairuotojus. Juolab, kad šiandien mokymuose pamačiau daug naujų puikių žmonių.” – kalbėjo generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Mokymų metu vairuotojai taip pat buvo supažindinti su naujais “darbo įrankiais” – automobiliu ir jo techninėmis savybėmis, apmokyti dirbti su kasos aparatu, elektronine švieslente ir kt. Taip pat buvo supažindinti ir su vietine tvarka – kur galės įsipilti degalus, kur nusiplauti autobusą. Ateityje vairuotojams planuojama vykdyti tiek vidinius, tiek išorinius mokymus.

“Suteikiame vairuotojams puikias darbo sąlygas ir tikimės, kad jie tuo pasinaudos bei tinkamai atliks savo darbą veždami keleivius maršrutiniais taksi Kauno mieste.” – kalbėjo eismo skyriaus vadovas Alvydas Periokas.

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti