fbpx
Mikroautobusų maršrutų pakeitimai

2015.03.17

Į kauniečių prašymus ir pastabas atsižvelgę vežėjai ir Kauno miesto vadovai ėmėsi spręsti įsisenėjusias viešojo transporto problemas. Savivaldybės Keleivinio transporto komisija pritarė sprendimams, kurie palengvins viešuoju transporto besinaudojančių kauniečių keliones.

Pasikeitimai 57 maršrute 

Pirmasis sprendimas – 57-ojo mikroautobusų maršruto pratęsimas iki prekybos miestelio „Urmas“. Nuo ateinančio pirmadienio, birželio 22 d., maršrutiniai taksi nuo Partizanų g. važiuos Garažų g. iki pat „Urmo“ teritorijos. Be to, nuo pirmadienio bus padidintas 57-ojo maršruto reisų skaičius.

54 maršrutinis taksi važiuos iki Juozapavičiaus pr.

Atsižvelgus į dažnus kauniečių prašymus nuspręsta 54-ąjį mikroautobusų maršrutą nuo Respublikinės Kauno ligoninės pratęsti Skuodo g. bei A. Juozapavičiaus pr. iki Panemunės tilto, o atidarius jį – ir iki Tilto gatvės.

Taip pat įvertinus gyventojų prašymus dėl susisiekimo tarp Respublikinės Kauno ligoninės ir Kauno klinikų, 54- asis maršrutas bus pakoreguotas taip, kad važiuodami Tvirtovės al. Sukilėlių pr., Eivenių bei Lašo gatvėmis, maršrutiniai taksi užsuktų iki klinikų. Visi šie pasikeitimai įsigalios nuo artėjančio pirmadienio, birželio 22 d.

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti