fbpx
Minėjome 80 metų jubiliejų

2014.02.24

Gimadienį pradėjome švęsti ten, kur ir prasidėjo mūsų istorija – Žemuosiuose Šančiuose, įsikūrusiame autobusų parke. Pradėję gimtadienį švęsti nuo pat ankstyvaus ryto sveikinome geriausius darbuotojus įteikdami jiems jubiliejinius medalius ir padėkas. Sveikinimus pradėję nuo remonto dirbtuvių, dispečerinės, parko administracijos baigėme Kauno siuntų terminale bei autobusų stotyje.

Šventės proga Kauno miesto savivaldybėje vyko konferencija „Viešojo transporto raida ir perspektyvos“. Jos metu sulaukėme Kauno miesto mero, Andriaus Kupčinsko, seimo narių, Kazio Starkevičiaus, Ryto Kupčinksko, susisiekimo ministro Rimanto Sinkevičiaus sveikinimų.

Kauno miesto meras įteikė padėkas jauniesiems „Kautros“ specialistams, savo gyvenimo kelią susiejusiems su visuomeniniu transportu . Už profesionalumą ir nepriekaištingą ilgametį darbą  Jono Vileišio vardiniais medaliais buvo apdovanoti ilgiausiai įmonėje dirbantys kolegos. Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos prezidentas Jonas Guzavičius apdovanojo profesijos riterius. Taip pat nepamiršti buvo ir ankstesni įmonės vadovai – Mykolas Taranda ir Benius Mažeika, kuriems buvo įteikti jubiliejiniai medaliai.

Labai svarbus konferencijos akcentas – jubliejui skirtos knygos „80 metų kelyje“ pristatymas. Knygą ir jos ruošimo eigą pristatė knygos autoriai Arvydas Pakštalis ir Brigita Tranavičiūtė.

Vakarinė gimtadienio dalis persikėlė į „Žalgirio“ areną. Šventėje dalyvavo ne tik dabartiniai “Kautros“ darbuotojai iš visos Lietuvos, bet ir anksčiau įmonėje dirbę veteranai. Juos pasirodymais džiugino Kauno vyrų choras „Perkūnas“, Andrius Kulikauskas su grupe bei „Keistuolių“ teatro aktoriai.

Visiems gimtadienio dalyviams šventės pabaigoje buvo įteikta specialiai aštuoniasdešimtmečiui išleista knyga „80 metų kelyje“.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti