fbpx
Moksleiviai lankėsi „Kautroje“

2016.04.11

Šią savaitę „Kautroje“ lankėsi Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos septintokai. Dalyvaudami profesinio veiklinimo projekte, moksleiviai galėjo iš arčiau susipažinti su įmonės veikla.

„Manau, kad vaikams labai naudinga pamatyti įmonės darbą iš arti. Keliaudami autobusais nematome, kiek daug reikia padaryti iki to, kad autobusas atvyktų į stotį. Labai gerai kartais išeiti iš mokyklos aplinkos, atitrūkti nuo pamokų ir pamatyti tokios didelės kompanijos vidų iš arti. Galbūt kažkam tai buvo ta diena, kuri įkvėps ateityje rinktis vairuotojo darbą“, – kalbėjo mokytoja Ineta.

Moksleiviai susitikimo metu susipažino su skirtingais įmonės skyriais – nuo remonto dirbtuvių iki autobusų nuomos skyriaus. Pastarajame septintokai sužinojo, kiek autobusų nuomojama įmonėje, kokie autobusai yra populiariausi, kokiu autobusu keliauja rinktinės krepšininkai ir kt.. Aplankę dispečerinę septintokai susipažino su vairuotojų darbo organizavimo principais, pabendravo su į reisus vykstančiais vairuotojais. Pakeliui į remonto dirbtuves kartu su vairuotoju nuplovė autobusą teritorijoje esančioje plovykloje. Remonto dirbtuvėse moksleiviai apžiūrėjo tvarkomus autobusus, pabendravo su šaltkalviais. Ypatingą septintokų dėmesį patraukė rekonstruojamas senasis PAZ 672 autobusas.

„Visuomet laukiame moksleivių „Kautroje“. Tai puiki proga pamatyti visą mūsų „virtuvę“ iš vidaus. Nežinia, galbūt kažkuris iš šiandien apsilankiusių moksleivių ateityje dirbs mūsų įmonėje“, – kalbėjo įmonės generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti