fbpx
Moksleiviai susipažįsta su “Kautra”

2015.02.21

Kaip atrodo „Kautra“ iš vidaus? Kas dirba šioje įmonėje? Ką žmonės dirba visą dieną? Tokių ir panašių klausimų kupini  bendrovėje apsilankė Kauno A. Stulginskio mokyklos – daugiafunkcinio centro moksleiviai.

Šis vizitas – moksleivių profesinio veiklinimo projekto dalis. Šį projektą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, o UAB „Kautra“ jame dalyvauja partnerio teisėmis.

Moksleiviai iš visos Lietuvos sutartu laiku gali apsilankyti bendrovėje ir susipažinti, kad UAB „Kautra“ – ne tik vairuotojai. Vizito metu moksleiviai bendravo su autobusų nuomos skyriaus vadybininkais, lankėsi remonto dirbtuvėse, stebėjo dispečerio, kokybės kontrolės vadybininko darbą… Ir turbūt nei vieno abejingo neliko remonto dirbtuvėse pamačius, kaip atrodo autobuso „griaučiai“ (bendrovėje šiuo metu yra restauruojami keli seni autobusai), bei gavus galimybę įlipti į „Žalgirio“ autobusą – tą patį, kuriuo važiuoja stipriausia Lietuvos krepšinio komanda.

Atvykusius moksleivius pasveikino ir bendrovės generalinis direktorius Linas Skardžiukas, kuris pabrėžė, kad didžiausias įmonės turtas – visi joje dirbantys žmonės.

Profesinio veiklinimo projektas tęsis iki balandžio mėnesio. Į įmonę patekti gali visi norintys 5 – 12 klasių moksleiviai, užsiregistravę vizitui per Mokinių neformaliojo švietimo centrą.

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti