fbpx
Nauja dviračio šeima

Nauja dviračio šeima

Pradėkime vasarą gerais darbais – padovanokite savo nenaudojamą dviratį daugiavaikei šeimai!

Projekto „Nauja dviračio šeima“ metu „Kautra“ su partneriais skatina prisidėti prie vaikystės atsiminimų kūrimo ir padovanoti daugiavaikėms šeimoms savo nenaudojamą dviratį.

Padovanok nenaudojamą dviratį

Projekto tikslas, surinkti kuo daugiau nenaudojamų dviračių ir padovanoti juos daugiavaikėms šeimoms. Kreipiamės į kiekvieną Kauno miesto gyventoją, turintį nebenaudojamą, tačiau važiuojantį dviratį.

Jeigu norite padovanoti džiaugsmą šeimoms, kurios negali įsigyti dviračio – padaryti tai labai paprasta. Pristatykite jį mums, o mes pasirūpinsime, kad jūsų dviratis atrastų naują šeimą, kuriai jis bus reikalingas.

nauja dviračio šeima

Kaip padovanoti savo dviratį?

  • Nenaudojamą dviratį pristatykite į Kauno autobusų stoties siuntų skyrių.
  • Jeigu dviračio pristatyti negalite, susisiekite info@siuntosautobusais.lt ir siuntų kurjeris Kauno mieste atvyks paimti dovanojamo dviračio.
  • Ir viskas, labai paprasta!

Liepos mėnesio pabaigoje, dviračiai bus perduoti daugiavaikėms šeimoms. Prašome dovanoti tvarkingus ir tinkamus naudoti dviračius, kuriais džiaugtųsi naujoji šeima.

Dažniausiai užduodami klausimai 

1. Kam bus dovanojami dviračiai?

Dviračiai bus dovanojami daugiavaikėms šeimoms, kurios neturi galimybės įsigyti dviračių. Šeimos bus atrenkamos bendradarbiaujant su “Kauno socialinių paslaugų centro” specialistais.

2. Kokį dviratį galiu dovanoti?
Dviračio tipas ar dydis nėra svarbus. Svarbu, kad dviratis būtų važiuojantis ir nereikalaujantis remonto.

3. Noriu prisidėti prie šios akcijos aukodamas pinigų. Kaip tai padaryti?

Aukojimo sąskaita VšĮ „Dviratai“ Nr. LT707300010124710435. Mokėjimo paskirtis „labdara dviratis“. Įm.kodas paramos gavėjų registre 302556550.

Akcijos partneriai

Akcijos „Nauja dviračio šeima“ organizatorius – „Kautra“, partneriai dviratininkų klubas „Dviratai-Daistatus“.

Dviračių pristatymą užtikrina „Siuntos autobusais“, informaciniai partneriai – „Kas vyksta Kaune“, „Katos grupė“, radijo stotis „Tau“.

 

nauja dviračio šeima

Surinkti dviračiai

Turite klausimų?

Justinas Vadluga

Marketingo vadovas


vadluga@kautra.lt

+370 601 401 58

Vytauto pr. 24, Kaunas© 2020 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti