fbpx
Naujos kartos “Temsa” autobusai – jau Lietuvoje

2012.10.12

Lietuvos gatvėse pasirodė nauji „Temsa“ autobusai, kurie pradeda keisti mūsų šalyje jau gerai užsirekomendavusius „Temsa Opalin“ autobusus.

„Temsa MD 9“ autobusai yra 9,4 metrų ilgio, varikis sumontuotas gale. Priklausomai nuo komplektacijos, juose galima įrengti nuo 30 iki 39 vietų keleiviams. Turistinės klasės autobuse įrengtas tualetas, vaizdo ir garso įranga, mini virtuvėlė, standartinėje komplektacijoje yra oro kondicionierius. Autobusai atitinka 4 žvaigždučių reikalavimams pagal IRU standartus.

„Vienas įsigytas autobusas yra su automatine, kitas – su mechanine pavarų dėže. Įvertinsime, su kuria pavara autobusai užsirekomenduos geriau, tuomet spręsime, kurio varianto autobusus pirksime vėliau“, – sakė „Kautros“ rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.

Šie autobusai skirti vežti į Lietuvą atvykstančias turistines grupes, taip pat kursuos tarpmiestiniais maršrutais.

„Temsa MD 9“ konstrukcija atnaujinta, jie yra patvaresni bei patogesni vairuotojui ir keleiviams, palyginus su ankstesniais modeliais.

„Kautra“ nuo 2004 metų yra įgaliotas „Temsa“ autobusų gamintojo atstovas Lietuvoje. Per metus pagaminama daugiau kaip 2 tūkst. „Temsa“ autobusų.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.