fbpx
Netikėta rytinė dovana kauniečiams – maža, bet ypatingai svarbi

2016.12.22

Šiandien ryte Kauno apskrities policijos pareigūnai kartu su „Kautros“ atstovais vykdė akciją, skirtą atkreipti visuomenės dėmesį į saugumą kelyje. Ankstyvą rytmetį pareigūnai stabdė maršrutinius taksi. Kauniečiai, keliaujantys į darbą ar mokslus maršrutiniais taksi buvo maloniai nustebinti – iš pareigūnų rankų gavo mažas, tačiau ypatingai reikalingas dovanėles – atšvaitus.

Saugumas kelyje

Įteikdami atšvaitus keleiviams pareigūnai priminė, kad tamsiuoju paros metu būtina dėvėti atšvaitus, užsidedant juos ant kairės ir dešinės rankos taip, kad atšvaitas būtų gerai apšviečiamas automobilio žibintų šviesos.

„Maršrutiniai taksi ir taip, mūsų nuomone, yra viena saugiausių visuomeninio susisiekimo priemonių – juose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, duris ir visą situaciją autobuse valdo vairuotojas. Tačiau išlipę iš jų keleiviai toliau dalyvauja eisme ir turi būti atsargūs. Tada atšvaitas ir gali pasitarnauti labiausiai. Smagu, kad maršrutinių taksi keleiviai šiandien labai pozityviai priėmė šias dovanas ir kvietimą būt atsargesniems kelyje“, – kalbėjo viena iš akcijos organizatorių, Bendruomenės pareigūnė Reda.

Atšvaitų nebus per daug

Pasak atšvaitus dalinusių pareigūnų, nors kasmet išdalinama tūkstančiai atšvaitų, ne visi eismo dalyviai juos dėvi. Dauguma žuvusių pėsčiųjų tamsiu paros metu atšvaito nedėvėjo.

„Kiekvienas miestietis turi pasirūpinti ne tik savo, bet ir šeimos narių saugumu. Džiaugiamės, kuomet gatvėse matome sąmoningus gyventojus, dėvinčius atšvaitus ir pasirūpinančius, kad jų artimieji juos dėvėtų taip pat. Viliamės, kad prie to prisideda ir tokios akcijos“, – kalbėjo Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai, dalyvavę akcijoje.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti