fbpx
Nuo sausio atpigs tarpmiestinės kelionės „Kautros“ autobusais

2012.12.19

Gera naujiena keliaujantiems tarpmiestiniais autobusais – nuo kitų metų pradžios tarpmiestiniais „Kautros“ maršrutiniais autobusais važiuojantys keleiviai už bilietus mokės mažiau.

Kaip jau skelbta, LR Seimas nusprendė nuo kitų metų pridėtinės vertės mokestį (PVM) keleivių vežimo paslaugoms mažinti nuo 21 iki 9 proc. Nuo sausio „Kautros“ tarpmiestinių bilietų kainos sumažės tokiu pačiu dydžiu, kokiu sumažinamas pridėtinės vertės mokestis.

„Manome, kad bilietų kainas sumažinti yra atsakinga keleivių atžvilgiu, nes PVM lengvata skirta keleiviams“, – sakė bendrovės „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Sumažėjusias kainas pajus keliaujantys visais „Kautros“ tarpmiestiniais maršrutais. Pavyzdžiui, šiuo metu 20 litų kainuojantis bilietas važiuoti iš Vilniaus į Kauną atpigs iki 18 litų, kelionė iš Kauno į Klaipėdą vietoj 52 litų kainuos 47 litus.

„Jokių abejonių: kainų mažinimas – džiugi naujiena keleiviams, tačiau norime priminti, kad tai ne vienintelė galimybė sutaupyti keliaujant tarpmiestiniais autobusais. Sutaupyti galima perkant internetu ar perkant atgalinį bilietą, o važiuojant su šeima, įsigyjant „Šeimos bilietą“, – teigė L. Skardžiukas.

Keleiviai internetinėje parduotuvėje www.autobusubilietai.lt gali įsigyti 5 proc. pigesnius bilietus nei perkant kasose ar autobuse. „Pirkti čia ne tik pigiau, bet ir patogiau, nes nereikia stovėti eilėse. Be to, čia galima sužinoti autobusų tvarkaraščius neišeinant iš namų“, – pasakojo L. Skardžiukas.

Keleiviai keliaudami Kautros autobusais ir įsigydami bilietą ne tik pirmyn, bet ir atgal, už atgalinį bilietą mokės iki 20 proc. mažiau.

Šiemet „Kautra“ įvedė naują „Šeimos bilieto“ kategoriją. „Jei autobusu keliauja šeimos iš trijų ir daugiau asmenų, joms siūlome pirkti šeimos bilietus, nes jie padeda  sutaupyti iki 40 proc. Šeima šiuo atveju yra trijų ir daugiau asmenų grupė, kurioje 1-2 suaugę asmenys ir bent vienas vaikas“, – paaiškino L. Skardžiukas.

„Šeimos bilietus“ galima įsigyti tik portale www.autobusubilietai.lt.

© 2023 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti